Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire figyeljek babakocsi...

Mire figyeljek babakocsi vásárláskor? Tulajdonságok, hibák.

Figyelt kérdés
Esedékes a gyerekkocsi vásárlás, újra nem nagyon van keret, használtak között kell szétnézzek. A kérdésem az volna, hogy mire figyeljek, mit nézzek meg a babakocsin azon kívül, hogy meglegyenek a kerekei és ne lötyögjenek.

2012. nov. 10. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

a kerekeinél ne csak arra figyelj hogy meglegyen, hanem hogy nagy legyen, mert azok a kis ócska műanyag kerekek az egész szép sétát nyomorult kínlódássá tudják tenni


én még azt figyelném hogy egyszerűen lecsatolható legyen a textil és mosógépben mosható legyen


és a váz ne legyen megtört sérült és könnyen összecsukható legyen

2012. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem vagyok szülő,de amire én figyelnék ha használtat vennék:

ne legyen nehéz ( ha esetleg buszocskázol,nagy kerék,könnyebb tolni,és nem szenvedés ha rosszabb az út.

mosható legyen,össze csukható.ne legyen sérült,ilyenek:))

2012. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is, hogy mire használod. A multifunkciós kocsi volt nekünk a legpraktikusabb és azt is vettem használtam, de nagyon jó állapotban. A kerekekre nagyon kell figyelni és a huzatra. Tolókar magassága állítható-e, hogy ne legyen nagyon nehéz, Legyen bolygósítható a kereke. Ne legyen olyan színű ami szívja magába a meleget, mert szegény gyerek megsül. Lábszák legyen hozzá mindenképp. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kíváncsicska ***** válasza:

Én újan vettem kocsit (egy lengyel kocsi) mert újat szerettem volna de nem volt túl nagy a keret.MEGBÁNTAM.

Annyi pénzért egy sokkal jobb minőségű használt kocsit vehettem volna.Amire figyelj kerekei mennyire kopottak (megmutatja mennyit használták) a bolygó kerék nagyon hasznos, legyen esővédője.Kérdezd meg (ha nem neten rendeled mi van akkor ha kiesik a kereke a vásárlástól számított pár napon belül.Mert sajna ez előfordulhat akármennyire is nem látszik.) a Nagy kerekek tényleg jó szolgálatot tesznek.Plussz van-e autótok,kell-e bébihordót vennetek,mert ha igen akkor nézz 3:1-t mert ahhoz az is van, ne legyen túl nehéz, mert ha netán valamiért tömegközlekedned kellakkor fel bírd emelni, de mondhatnám az is példának, hogy ha hivatalba kell menned, vagy postára oda is fel tudd vinni ahol nincs erre kialakított rész.Persze ami a legfontosabb nem legyen sérül

2012. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amit elöttem írtak,plusz talán,hogy a tolókar átfordítható legyen,pl erös széllel szemben,vagy tűzö nappal szemben nem jó tolni a picit,de ha átfordítható a kar,akkor feléd néz és meg van oldva...remélem érthető voltam :)
2012. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindannyiótoknak a válaszokat!

Kiváncsicska: ma én is éppen egy lengyel terméket néztem ki én is pontosan azért hajlottam a dologra, mert új. Neked mi gondod volt vele? Én ezt néztem:

[link]

Igaz láttam ennél nagyobb kereküt is vagy csak a fotó csal?

2012. nov. 11. 22:57
 7/8 kíváncsicska ***** válasza:

Hát igazából mondhatom hogy szeretem a hibái ellenére is.De ami a Gondom.Túl nehéz a kerekei hamar felmondják a szolgálatot,(bár az enyém még jó állapotban van ahhoz képest hogy 1 éves, de a b.nőm kocsija fél éves és akkora 8-as van benne, hogy néha tolni is akadályozza. ) Alig lehet vele beférni üzletekbe, ha tömegközlekedsz szintén nem egyszerű vele. Nincs hozzá bébihordó amit ha nem kapunk külön venni kell, és az is plussz kiadás.Ja és a rugózása egyenlő nullával,pedig 2 hatalmas rugó van rajt.

De én szeretem a nagy kerekeit, hogy bolygósítható, igaz a hátsók azok és amikor valahova (lépcső mondjuk) fel akarsz jutni arra kerül a súly és amiatt mennek hamar tönkre.Jól ki lehet zárni a szelet Jó az esővédője és a pakolója.Ennyit tudok neked hirtelen mondani

2012. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer a hasznos információkat! Sok szerencsét továbbra!
2012. nov. 13. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!