Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Víz itatását milyen pohárból...

Víz itatását milyen pohárból keztétek babátoknál?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk feles pohárból inni a vízet, de elég sok mellé megy. Idővel jobb lesz, vagy egyszerűbb ha csőrös pohárból vagy cumis üvegből itatom a kisfiamat? Mi a tapasztalatotok?
2012. nov. 13. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
A Medelának van pici, kifelé hajló szájú babaitató/babaetető pohara. 2-300 forint kb. az én kisfiam egész pici korától tud inni belőle :)
2012. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én cumissal kezdtem, majd próbálkoztunk a pohárral, aztán csőrös lett belőle. Később (kb. 15 hónaposan) ismét visszatértünk a pohárra, akkor már ügyesebb volt.
2012. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mindenki a hagyományos üveg kávéspoharat ajánlotta:


[link]


pohárból ivás gyakorlás kérdése,de már a csőrös is jobb megoldás mint a cumisüveg.

2012. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is feles pohárból itattuk,sem a cumisüveget,sem a csőrös poharat nem fogadta el.Esetleg próbálhatod kanállal is,de a pohárból ivásba is bele fog jönni.
2012. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen arra figyelj oda - mert nagyon sokan nem tudják -, hogy a pici gyerek csak EGY kortyot tud egyszerre pohárból inni, folyamatosan, ahogy a nagyok szokták, még nem. Tehát csak egykortynyit önts egyszerre, utána vissza kell a poharat billenteni, hogy ne menjen több.
2012. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, csak kb egy kortynyit szoktam a szájába önteni, de "elnyammogja" és közben a fele kifolyik a szájából.

2012. nov. 13. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Bele fog jönni, gyakorlás kérdése. :) A fiam 8 hónapos korában kezdett pohárból inni, mert cumisüvegből nem tudott. Néhány hét alatt belejött. Én először a cumisüveg kupakjából itattam, az elég hajlékony volt. Aztán a sétákhoz vettem egy itatócsőrös üveget is.
2012. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

kávéspohár,edzett üveg nem tudja elharapni

az a szocreál :)

2012. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam szoptatás mellett a nyáron kezdett a hagyományos üveg kávés pohárból inni,csak azt fogadta el,most 10 hónapos és gyönyörűen iszik belőle hamar megtanulják.Nemrég tápszeres lett eleinte csak ebből a pohárból itta meg ami nagyon macerás volt 230g-nál így egyedül a tápszert csőrös pohárból issza ami szelepes.
2012. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!