Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mikor aludt a babátok...

Nektek mikor aludt a babátok éjjel egyben 5-6 esetleg több órát egyben?

Figyelt kérdés
Azaz, mikor csökkent le az éjszakai evés 1-re?

2012. nov. 14. 00:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Amikor megszületett már 7 órát aludt ébredés nélkül.
2012. nov. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8 hetes kora óta minden éjszakát végigaludt eddig. Most múlt 3 hónapos. Most 10 órát aludt. Egyébként tápszeres.
2012. nov. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Újszülöttként simán. Aztán leszokott róla. Most 7 hónapos, és nem alszik.

A nagyobbikkal az a tapasztalatom, hogy az éjszakai evések száma nem hogy csökkent volna, hanem még gyarapodott is. 13 hónapos korára eljutottunk odáig, hogy óránként ébredt, akkor megelégeltem, és leszoktattam. A kicsi már most ezt csinálja, de ő még kicsi, vele is 1 éves kora után szeretnék visszatérni a kérdésre.

2012. nov. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
4hetes kora ota vegig aludta az ejszakät!Este 19 30 kor evett aztän reggel 8 körül!Az elsö negy hetben is csak egyszer kelt 2körül!aztän amiota jönnek a fogai vältozo!Vannak nagyon rossz ejszakäi de ätlagban 19 30 tol 7ig alszik!
2012. nov. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hát ezt a kérdést nem lehet olyan egyszerűen megválaszolni.

Kislányom már kb. 4 hetesen aludt egybe 5-6 órát, 2 hónaposan egybe 8 órát, aztán leszokott róla.

Sokáig csak egyszer kelt éjjel, de nagyon keveset aludt, összesen 7-8 órát, és így közben 1-szer kelt.

Most 10 hónapos, már van hogy 10-11 órát alszik éjjel összesen, és még mindig néha (legtöbbször) kétszer kel, ritkán csak egyszer.

2012. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát,most 4 hónapos.Este20:00tól reggel7:00ig
2012. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7-8 hónapos kora környékén volt egy boldog 3 hetem amikor csak egyszer kelt, aztán visszaállt a 3-4-5 kelésre, de olyan is volt (fogzás miatt) hogy fél óránként kelt egész este. Majd 1 évesen elegem lett hogy sem ő sem én nem vagyunk kipihentek az esti cici miatt (mert ő ezért kelt fel) és hagytam a kiságyban. Az első 2-3 éjszaka kemény volt nagyon. Nagyon sírt, hiába mentem oda nyugtatgatni, énekelni, nagyon nehezen aludt mindig vissza cici nélkül. De utána átaludta az éjszakát este 8-tól reggel fél 7-ig :) és azóta is így megy (kopp-kopp), ma már 14 hónapos.
2012. nov. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szóval a lényeg amit még írni akartam. Minden baba más, ne idegeskedj amiatt hogy másnak már pár naposan átalussza az éjszakát, ez nem az ő érdeme, meg az sem a te ügyetlenséged ha neked még 4 hónaposan sem aludja át. Ez nagyon baba függő... és igen, van olyan baba is, akit erről sajnos le kell szoktatni, persze nem idő előtt. Mennyi idős a picúr?

Utolsó válaszoló voltam

2012. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja igen, és az sem mindegy hogy anyatejes-e vagy sem. A tápszeresek előbb átalusszák az éjszakát általában. (utolsó válaszoló)
2012. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát a fiam, előtte is csak egyszer kelt enni. Tápszeres.
2012. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!