Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vki megmondaná nekem mi kell...

Kisböbe kérdése:

Vki megmondaná nekem mi kell ahhoz h ha elakarják venni tőlem a 3 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 09:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a gyámügy. :) Meglehet. Épp ezért tettem hozzá, hogy esetleg ha kiskorú, akkor nem nevelheti a gyermeket, ezzel akartam arra célozni, hogy nekem is eszembe jutott, hogy lehet, hogy a gyámügy akarja tőle elvenni. :) Mivel nem árult el több részletet, ezért nem tudhatom, esetleg találgathatok! Nem is ez a lényeg, Te is tudod, hanem, hogy kérdezett valamit, ami foglalkoztatja, én pedig (Veled szemben) igyekeztem értékelhető, hasznos választ adni Neki, ugyanis ennek az oldalnak inkább ez a funkciója... De ha számodra ez nem egyértelmű, akkor nem értem miért jársz fel ide. Azzal senki sem lesz előrébb, hogy minden szavába belekötsz!
2012. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
annyi a lényeg hogy az apámnak az élettársa azon van h elvegye a gyerekem és apámnak tömi a fejét 1000rel. ma közölték velem h beszélni valónk van ha nem vigyázok a gyerekre elvágja a torkom. most beteg a gyerek de erről nem én tehetek h megfázott ezt mindenki megmondta nekik.
2012. nov. 14. 10:55
 13/33 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2012. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Fordulj a védőnőhöz első körben, ő pedig elirányít a gyámügyhöz, vagy felveszi velük a kapcsolatot.
2012. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
24 de érzelmileg topprongy és tudják mivel készíthetnek ki
2012. nov. 14. 10:59
 16/33 A kérdező kommentje:
most volt itt a védőnőm elmagyarázta mi van meg nyugodjak meg de ismerem az apám és nőjét nem fognak addig nyugodni míg nem készítenek ki teljesen. az én apám velem is megcsinálta ezt h kikapott anyu karjai közül 2 évesen és nem adott neki vissza addig amíg nem mondott le a házról na ettől tartok én is
2012. nov. 14. 11:01
 17/33 A kérdező kommentje:
az én lányom jó körülmények között él megadok neki mindent nem éhezik megvan mindene nem vagyok alkoholista nem drogozok csak annyi a bűnöm h imádom a lányom és féltem a nőtől és látszik is rajtam és a tudomására is hoztam de ez neki nem tetszik
2012. nov. 14. 11:04
 18/33 Golan Trevize ***** válasza:
100%

első lépésként költözz el.

ha már elköltöztél, szakíts meg velünk minden kapcsolatot.

ha nem hagyják, jelentsd fel őket zaklatásért.

2012. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
a párom és én is azon vagyunk h minél hamarabb elmenjünk de sajna nem jön össze mert sok helyen közölték velünk h nem kéne majd hangoskodni (itt a babára utaltak) és most azon gondolkozok h pestre kéne felköltözni hátha ott békén hagynának minket de ah ismerem őket oda is utánunk jönnének
2012. nov. 14. 11:18
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Kinél laksz? Anyukád mit szól ehhez? A párod? Mikor mondják ezt neked? Telefonon, személyesen?

Ha nem veszélyezteted a babát, akkor nem vehetik el tőled!!! Mondd el nekik is, hogy ha tovább folytatják, fel lesznek jelentve! Nem félsz tőlük! De ezt a lehető leghatározottabban mondd, tudod, mint egy anyatigris. NE legyél besz@ri, mert a fejedre nőnek. Ha náluk laksz, költözz el, válts telefonszámot, az utcán ha találkoztok, fordítsd el a fejedet is. Ne hagyd magad megfélemlíteni!!!

2012. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!