Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vki megmondaná nekem mi kell...

Kisböbe kérdése:

Vki megmondaná nekem mi kell ahhoz h ha elakarják venni tőlem a 3 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 09:16
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
külön lakunk a párommal anyu is látja h mire megy ki a játék és mellettem áll minden téren. kicsit tartok mert tudom milyenek de az csak addig fog tartani míg nem próbálnak meg vmit csinálni mert akkor nem fogom magam vissza a lányomért a családomért bármire bármilyen áron bármit megteszek. de most 1 kicsit elköszönök mert vissza kell mennünk az orvoshoz sziasztok
2012. nov. 14. 11:33
 22/33 anonim ***** válasza:
74%
Megoldás: elköltöztök azonnal. Kapcsolat végleg szakadjon meg. Ennyi.
2012. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem vehetik el tőled a gyereket, max. ha veszélyeztetnéd, de ez nem áll fenn, az hogy megfázik néha a baba az nem ok.

Ha van párod és anyukád is melletted áll, akkor csak annyi a dolgod, hogy megszakítod azokkal a kapcsolatot, akik hülyeségekkel traktálnak. Te se menj hozzájuk és őket se engedd be. Zárd be az ajtót, a kaput. Ha erőszakosan próbálnak behatolni a házba fenyegesd meg hogy hívod a rendőrséget és ha kell tényleg ki is hívhatod.

2012. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mint akarnak Tőled apukádék? Van valami extra vagyonod amiről Neked is le kellene mondanod a gyerekért cserébe? Vagy szimplán a babát akarják maguknak, mert rég volt már kisbaba a kezükben?

Ne haragudj, de nem derül ki, hogy miért akarják a babát és így nehéz tanácsot adni.

24 évesen pedig már igenis a sarkadra kell állnod a pároddal együtt, magatokat kell eltartanotok és elmenni a szülői házból, hogy normális életet élhessetek.

2012. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Apámmal szerintem semmi baj nem lenne ha nem lenne vele az a nő ő ilyen baba imádó és szerintem azért kell nekik a lányom mert már rég volt ilyen kisbaba a kezébe meg szerintem úgy gondolják hogy náluk jobb lesz mint nálam. Mindenhol megpróbálnak lejáratni h rossz anya vagyok felelőtlen és nem foglalkozok úgy a lányommal ahogy kéne. Tegnap összevesztem apámmal az orvosi rendelőbe mert bejött velem azzal a címszóval hogy nem bízok benned és a saját lányomat úgy mutatta be az orvosnak h ő az ő lánya és mondtam neki h ő az én lányom erre szerintem kapcsolt az orvos is mert mondta neki h ő nem a maga lánya hanem az unokája és ez nem tetszett neki. És ez folytatódott tovább . Persze a nője az most lapított ami nála azt jelenti h ő uszította aput tele tömte a fejét mindennel. Valamire készül csak még nem tudom h mire úgy konkrétan. Az a furcsa h a párom előtt ezt csinálják és nem mondanak olyan dolgokat h felelőtlen vagyok és nem foglalkozok a gyerekemmel. Épp azt beszéltük mintha tartanának tőle ilyen téren. Már ő is kezd besokalni. Én arra gyanakszom h jövő héten mennünk kell vissza az orvoshoz mert lehet h szíjat kap és közölte velem az apám ha a gyerek szíjat fog kapni nem várd meg mit kapsz tőlünk. szerintem majd akkor fogják közölni velem h kell nekik a pici. Mert a nő nem nekem mondtam h elakarják venni a gyereket hanem anyumnak telefonba h majd lemegy ..... nem írom ki a nevét ha nem gond és elveszi a lányodtól a gyereket. Nagyon kitanult meg sunyi mind a kettő.
2012. nov. 15. 09:41
 26/33 anonim ***** válasza:
egyszerű: menj be a gyámhivatalba, meséld el mi van. Meg fognak érteni. A párodnak meg lehetne annyi esze, hogy "elbeszélget" apuddal....nyilván ha minden rendben van nálatok, nem fogják elvenni a kislányotokat, de a párodnak ezt nyomatékosítani kellene apuddal szemben!!! Szüljön gyereket a nevelőanyád, ha ennyire kell neki egy baba, te meg ne félj tőlük, csapd rájuk az ajtót, ne vedd fel a telefonját, ha meg csak zaklat jelentsd fel! A gyerekedről van szó, ne hagyd már magad!!!!!! Ha apád, ha nem! Állj a sarkadra és védd meg a gyermekedet!!!!!!!
2012. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Folyamatosan azt csinálom védem a gyerekem és az igazam de nem törődnek vele. A párom fog beszélni apuval csak nem lehet lerázni a nőt mert olyan mint 1 kutya mindig a seggébe van. Kinyitom a számat ha úgy ezt tudják nagyon jól meg azt is h milyen vagyok ha a családomról van szó de nem érdekeli őket. Fel kapják a vizet ha nem akarunk felmenni hozzájuk családi ebédre v mint a múltkor kérdezte a nő mivel már a lány tápszeren él mert nincs tejem adjam oda neki éjszakára meg úgy napközbe és mondtam neki h nem adom ez nem tetszett neki és úgy tett nekem h mit akarsz a gyereknek fel se fog tűnni h nem vagy ott. És belázad mert nem adom neki oda a gyereket. A saját anyukám nem kér tőlem ilyeneket.Anyura is haragszik ha nála van a gyerek v ha éppen megkérem h vigyázna rá addig míg a nagyobb bevásárlást megcsinálom és fullad meg az idegbe látnotok kéne.
2012. nov. 15. 10:31
 28/33 anonim ***** válasza:
akkor csak egy választás van: mindenféle kapcsolatot meg kell szüntetni velük! Nem kell reagálni semmire! Ezek tényleg blondok..bocsi..sajnálom:-(((
2012. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
semmi baj teljes mértékbe igazad van azok anyum szokta erre azt mondani h lehet vkinek sok pénze van de észt nem mindenhol osztogatnak :)
2012. nov. 15. 10:44
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem miért állsz velük szóba. Mi az, hogy elmegy veled az orvoshoz. Te vagy a buta már ne haragudj, hogy egyáltalán tudják, hogy mikor mentek.

Nekem szerencsére áldott jó ember az apukám és a férjem is, de ha ilyen helyzet lenne a férjem már rég intézkedett volna. Nemigen pattogna itt senki, hogy elviszi a gyereket. Mondjuk nekem is egyszer szólna be valaki. Álljatok már a sarkatokra mindketten.

Amúgy nagyon nagyon nyomós ok kellene, hogy elvegyék. Bizonyítható bántalmazás, alkalmatlanság, stb. Akkor sem hiszem, hogy hozzájuk kerülne, inkább anyukádhoz. Úgyhogy ezen ne izgulj, de jó lenne, ha felnőnél végre és felnőttként viselkednél.

Minden jót.

2012. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!