Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenézy kórház vagy Klinika...

Kenézy kórház vagy Klinika csecsemőosztálya Debrecenben?

Figyelt kérdés
Valószínüleg be kell feküdnünk a kórházba a 9 hós kisfiammal /gyulladt fitymaszűkület miatt/. Tapasztalatokat várok a csecsemőosztályokról, mert nem tudom melyik kórházat válasszam! Bár azt sem tudom, sebészeti beavatkozás esetén is a csecsemőosztályra kerülünk-e, de gondolom!
2012. nov. 14. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én megpróbálok nem elfogult lenni,de mind felszereltségében,mind orvosilag,mind emberségileg a Kenézy magasan veri a Klinikát.Az összes jó orvos átment a Kenézybe (édesanyám eü-s dolgozó,ő mondta).

Még ugyan benn nem kellett feküdnünk,de mi minden esetben,ha probléma van a gyerkőccel, a Kenézybe megyünk.

2012. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kenézy. Nekem mind két fiamnál állt fenn hasonló, bár nem gyulladt gond. Az urológiai osztály vezetője keze alá kerültek. Szűcs doki kedves volt, barátságos és egyik manókám sem emlegeti kellemetlen beavatkozásként.
2012. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!