Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha éjszakára nincs a...

Baj ha éjszakára nincs a babán a terpeszbetét?

Figyelt kérdés

Ma volt rajta először, végig sírta a napot, nem aludt. Most du 4kor levettem róla és alszik mint a bunda.

4 hetes

(a doki nem mondott semmit az éjszakáról )



2012. nov. 15. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Csípőficamos?

Miért kell neki a terpeszbetét?

Szerintem mindegy mi a baja, amíg a baba nem szokik hozzá és sír ,nem alszik,szenved,akkor ne rakd rá éjszakára.Hiszen egy kisbabának első és legfontosabb a pihenés. Nappal viszont,ha a doki mondta használni kell.

2012. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy azért sírt.

Nálunk is 4 hetesen kapta, és volt hogy sokat sírt, azt hittem amiatt, levettem róla és ugyanúgy sírt.

Szerintem a 4 hetest még nem zavarja, de ha igen, akkor is valószínűleg hordania KELL.

Nálunk napi 24 óra volt non stop.

Bár az sem biztos hogy mindegy, hogy miért kapja. Nálunk laza csípő volt, lehet hogy kötött csípő esetén nem kell ennyire szigorúan.

2012. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindent úgy csinálj, ahogy az orvos mondta! Ha nem mondta külön, hogy bármikor leveheted róla, nyilván folyamatosan viselnie kell. Ugye, nem akarod, hogy bicegő, sántító gyereked legyen? Tudom, hogy fáj a szíved a síró baba miatt, de mindig legyen a szemed előtt, hogy az ő jövőjéről van szó!
2012. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha először használta szegény gyerek,nehogy már egy napon múljon ,hogy bicegni fog.Ha a babának kellemetlen és sír az legalább olyan nagy baj mint ha nem rakná rá a terpeszbetétet.
2012. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Nagyenn nagydé ***** válasza:
Az én kislányomnak is kellett egy ideig. A védőnő mondta, hogy ha napközben el tudom úgy altatni, hogy rajta van, az szuper, de amúgy meg annyi volt, hogy napközben többször ráadtam egy időre, majd levettem és tornáztattam. Szerintem a sokszori tornáztatás többet ért! A lábait behajlítottam és kifelé köröztem velük. Ezt minden pelusozásnál 1-2 percig plusz amikor csak eszembe jutott.
2012. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Nagyenn nagydé ***** válasza:
0%

Az én kislányomnak is kellett egy ideig. A védőnő mondta, hogy ha napközben el tudom úgy altatni, hogy rajta van, az szuper, de amúgy meg annyi volt, hogy napközben többször ráadtam egy időre, majd levettem és tornáztattam. Szerintem a sokszori tornáztatás többet ért! A lábait behajlítottam és kifelé köröztem velük. Ezt minden pelusozásnál 1-2 percig plusz amikor csak eszembe jutott.

Éjszakára szerintem nem kényelmes neki, mert gondolj bele, hogy elgémberednek a lábai.

2012. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nagyenn nagydé ***** válasza:
Bocs, 2szer ment
2012. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én babám is 0-24 óráig hordta.
2012. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Se az én se az ismerősöm gyerekeit nem zavarta a terpeszbetét, 6 hétig kellett, éjjel-nappal! Pelenkázásnál, fürdéskor torna!
2012. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)! Azt mondta kicsit fejletlen a csípője, azért kell.
2012. nov. 16. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!