Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nestle Junior (1+) gyerekitalr...

Nestle Junior (1+) gyerekitalról vélemény? (Elválasztás szempontjából lenne fontos! )

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hónapos. El szeretném választani mivel idén már harmadjára küzdök véres vizelettel és addig nem kaphatok komolyabb kezelést míg szoptatom, így most elhatároztam magam. Mindent eszik már, a cici inkább a kötődés szempontjából fontos Neki. Leginkább elalvás előtt és a hajnali órákban kéri. Estére azt javasolták, hogy ne fosszam meg a tejcsitől, vagy tehéntejet, vagy tejalapú italt próbáljak meg adni Neki, így az utóbbit választottam egyelőre. Éjszaka véleményem szerint csak szomjas, így oda marad a tea. Kicsit félek ettől, biztos lesz nagy ordítás, de muszáj rászánnom magam, mert már nekem is nyűg, hogy nem tudok éjjel aludni sem, illetve ez a visszatérő véres vizelet teljesen kikészít. :( Előre is köszönöm a segítséget!
2012. nov. 15. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14 hósom 180+ 6 kanál... de nekem tápszer után még néha eszik. Enni már 6 hetes kora óta nem kel fel éjszaka. így nem tudom elég lesz-e. Virslit nem szoktam adni neki estére, hogy ne fájjon a pocakja. Ha este fájna neki és most kap először későn virslit akkor nem feltétleül a tápszertől lehet, akkor holnap próbáld meg nélküle.
2012. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sosem volt hasfájós hála Istennek semmitől sem. Még a babtól sem.:) Pici korában sem! Ezt mi megúsztuk! De nem akarom elkiabálni! :)
2012. nov. 15. 20:31
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én fiamat 15 hósan választottam el , és semmilyen tejitalt nem ivott meg.
2012. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Egyébként egy, a kérdéstől eltérő dolog foglalkoztat még. Mivel szeretném elválasztani a kislányom, ha sikerül mellőzni a cicit, a tejem magától el fog apadni? Az egyikben már most sincs sok, mivel a másikból többet szopizott, viszont amiből többet kapott az még igen csak meg tud duzzadni...Nem akarom h begyulladjon ha sikerülne esetleg elválasztani!
2012. nov. 15. 20:36
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves 13-as, Neked hogy sikerült? Az én lányom borzasztó cicimániás... Annyira tud érte kiabálni, sírni, ha megkapja egyszerűen sokkot kap az örömtől, nem is láttam még ilyet. Kicsit sajnálom, hogy el kell választanom, de úgy érzem így helyes.
2012. nov. 15. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!