Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott ilyen lenni veletek...

Szokott ilyen lenni veletek is Anyukák? Vagy csak én vagyok túl érzelgős?

Figyelt kérdés
Vannak olyan pillanatok amikor bekönnyezik a szemem ( amikor odabújik a kislányom és úgy hajlandó csak elaludni hogy belefúrja a kis fejét a nyakamhoz, vagy amikor a térdemen néz rám és azzal a 2 szem fogával rám nevet egy teli szájasat). Elmesélnétek ezeket a pillanatokat ha volt már ilyen veletek is?!
2012. nov. 16. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Olyan tündériek, elképesztő látni, megélni, ahogy a tudatuk, az érzelmi világuk is fejlődik :)

Tényleg tanulják az életet, és még olyan őszinte minden megmozdulásuk <3

2012. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekünk a kislányunk 9 hónapos az elsö babánk, mikor megszületett akkor az apuci elpityeredett nekem sajnos már nem volt egy könnyem sem mert a szülés alatt elfogyott ;) amikor elöször nevetett kuncogva, meg mikor átfordult hasról hátra, s mikor fel kell mindig mosolyog rám ;) akár hányszor nézzem a képeket meg videókat mindig rám tör a sírás;) van mikor alszik én meg ott állok az ágya mellett és nézzem, olyankor rám szokott törni, na meg ha akárhányszor csak arra gondolok mert ugye januárban mennem kell dolgozni, s 8 óráig nem láttom, meg augusztusba visszük elöször az oviba, és az elvállás hogy ott kell hagynom, ö olyan ha látja hoyg megyek ki a szobából vagy akár hova már sír is utánam akkor mi lesz akkor már most is könnyben áll a szemem, ja mikor az elsö szuriát kapta és a többit csak nézett rám anya segits fáj én is sirtam vele az orvosi rendelöbe, nem gondoltam volna hogy ilyen leszek ha ö itt lesz köztünk erös személyisegü voltam elötte, de megváltoztatta a picur mindezt;)
2012. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!