Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt nagyon fiatalnak...

Vannak itt nagyon fiatalnak kinéző anyukák?

Figyelt kérdés

Engem általában 15-16évesnek néznek, ami nagyon rosszul esik:( Tudom, majd 40 évesen előnyömmé válik, de most ez inkább hátrány...

Van valami praktikátok amivel kicsit idősebbnek néztek ki?


2012. nov. 16. 13:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
28 vagyok és 10 hónapos a kisfiam, a múltkor elkérték a személyimet a lottózóba,de jót nevettünk rajta az eladóval,egyébként ha sminkelek meg sötétebbre van festve a hajam már közelítek a koromhoz állítólag.
2012. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok, 16-17 évesnek néznek :D megdöbbennek, milyen fiatal leányanya vagyok mikor bizonygatom, hogy a 3 évesem az enyém, nem az öcsim... :)

jómúltkor becsöngettek hozzám, kinyitom, erre azt mondja a kb. velem egyidős pali, hogy szia! szüleid itthon vannak? mondom itt nincsenek itthon, de otthon otthon vannak! néz rám bambán és kérdezi, hogy mikor jöjjön vissza amikor itthon lesznek, merthogy nyílászáró ügyben beszélne velük! mondtam neki, hogy hétvégén jönnek az unokájukhoz, de inkább ne jöjjön vissza mert a saját lakásomban én hozom a döntéseket és nem szeretnék ablakot cserélni :D

múltkor vittem hallásvizsgálatra és megkérdezték, hogy miért én hoztam! nem is értettem, aztán kilyukadtunk, hogy az anyukák szokták intézni, nem a testvérek, de nagyon aranyos vagyok, hogy ennyit segítek anyukámnak :D

pedig csinosan öltözöm, ki is sminkelem magam, mégis...

2012. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!