Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt 14hós...

Miért csinálja ezt 14hós lányom? -alvás probléma

Figyelt kérdés

Este elalvás után kb 1órával szinte minden nap felsír.Ha oda megyek megsimizni egyből elhallgat.Ha leveszem a hátáról a kezem azonnal elkezd sírni,vagy ha ellépek az ágya mellől.

Múltkor annyira sírt,hogy elkezdett köhögni,szinte fuldokolva és már hányt.Csak úgy nyugodott meg ha felvettük.

Ez a felsírás szinte mindennapos...:-((


2012. okt. 7. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor kezdődött ez? Nálunk a másfél éves szeparációs szorongás 15-17 hónapos kora között volt.
2012. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán 1hónapja kezdődött.Én is a szeparációs szorongásra gondoltam...
2012. okt. 7. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinalja a 14 hos kisfiam, de mar legalabb ket honapja, kb egy hete nem kel fel 10 kor, viszont minimum egyszer ejszaka felkel. Sztem is szeparacios szorongas lehet, nalunk az se valt be hogy apa megy be hozza, csak en vagyok jo, simizem a hatat es visszaalszik par perc alatt. Remelem nemsokara elmulik.
2012. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hós fiam ugyanez,sőt újabban beszélgetni is játszani is szeretne...ugyanezt szerettem volna kérdezni,eddig max 1szer kelt fel :((
2012. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én már régóta nem alszom a gyerekek felsírásai miatt és azt tudom mondani, hogy minden gyerkőcnek van ilyen időszaka. Lehet fog, lehet szeparációs szorongás, fejlődési ugrás...Szerintem ezt csak ki kell bírni, el fog múlni...
2012. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!