Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 gyerek hány szobás lakásban?...

2 gyerek hány szobás lakásban? Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés
Saját? Hiteles? Könnyen-nehezen fizetitek?
2012. nov. 17. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

4 gyerek 3 szoba plusz nappali.

Hiteles. Havonta 40 ezer jut a kajára. Jól főzök, így az nem okoz nagy gondot, sütni is szoktam.

A lakáshitel 67 ezer, a rezsi 80 körül. Kicsit el vagyunk maradva, de nem vészes. Könnyebb lenne, ha nem lenne mellé plusz hitel, mert vettünk tévét és egy autót, mert nálunk rossz a közlekedés, mivel vidék.

De boldogok vagyunk, nem panaszkodom.

2012. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk 3 szoba,zuhanyzó,fürdő,mosókonyha,nappali,konyha,étkező

4millió ft hitelt vettünk fel.havi 40-et fizetünk.

ja és családi házról van szó. a rezsi 80 körül van plusz 15 a tel.számla,és 9-10 az ovi


én gyest és családit kapok. a férjem vállalkozó-így a bevétel se midig ugyan annyi. hol jobb,hol rosszabb..

2012. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 gyerek 3 szoba nappali nincs csak egy nagy konyha-étkező.
2012. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 gyerek, 2,5 szoba, együtt vannak. Hiteles panel, egyelőre tudjuk fizetni.
2012. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sajat 2 szobas panel 2 gyerek en meg a ferjem,egyelore elferunk,bar nagyon nincs valasztasunk:)
2012. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Családi ház,5 szoba,2 gyerek. 2 szobából egy vendégeknek,a másik tergetésre és egyéb háztartási holmik tárolására,a maradék 3-ban a gyerekek és mi. Saját,a rezsi 90,nyáron kevesebb,hitel a kocsin van,meg a biztosítást vonják minden hónapban. Mindketten külföldön dolgozunk,jól élünk,nincs okom panaszra. Félre is teszünk a pénzből a gyerekeknek a későbbiekre.
2012. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kislányunk és egy kisfiunk.A lánykánk 2,5 éves múlt a kisfiunk 7 hónapos.Két szobás negyedik emeleti panelban lakunk.Mi alszunk a nagyszobába, ők a kicsibe.A nagylány már 2 heverőn alszik összetéve, a kicsi még kiságyban.Ha elindul a fiú mindketten a két heverőn fognak aludni(persze ha működni fog). Ha nagyobbak lesznek a férjem megcsinálja, hogy valahogy kettéosztja a szobát gipszkarton, harmonikaajtó vagy szekrénnyel.

Igen a miénk, de még 25 év hitel van rajta így én mindig azt mondom, hogy albérletbe vagyunk az OTP-nél..... :)

Nagyon nehéz, én gyeden vagyok, tehát tűrhető az én "fizum, a férjem is dolgozik az ő fizetése is tűrhető. Épp hogy kijövünk a pénzből de igyekszek spórolni a kajákon főleg. 5 éve fizetjük,(5 milliót vettünk fel, most 9,5 millióval tartozunk :( ) eddig 25.000 Ft-tal fizettük most emelkedett meg 65.000 Ft-ra.(fészekrakósók vagyunk), igen elég nehezen fizetjük.Annyi hogy legalább a miénk.Ezt nem érzem "annyira" kidobott pénznek mintha albérletet fizetnénk.....

2012. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most érkezik a 2.fiunk, a "nagy" 2 éves.

1,5 szobás(35nm-es) 2.emeleti panelban lakunk.Pici konyha,fürdő, a félszoba az étkező, a nagyszobában alszunk.Ahhoz képest,hogy mindenki csak néz hogy férünk el,tök jól elvagyunk:)Férjemmel egy kinyithatós kanapén alszunk, fiunk egy nagy szivacson(amit majd ágyba is lehet használni)és még van a kiságy.

45ezer a bérleti díj(albérlet),20-25 körül mozog a rezsi,télen 30 is lehet,de ennél nem szokott több lenni.

Nagyon szeretünk itt lakni:))

2012. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!