Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekágyas kismamák! Ti...

Gyerekágyas kismamák! Ti hogyan töltődtök fel energiával?

Figyelt kérdés

Igaz, tegnap töltötte be a 6. hetét, de én úgy érzem, teljesen kimerült vagyok. Háztartásban segítségem van, azzal minimálisan kell törődni. Éjszaka kelünk 3 óránként, nappal sem tudok pihenni, bár 1x lefekszem a babával.

Édes, aranyos a baba, már sokat mosolyog, próbálok ebből feltöltődni, de továbbra sem érzem energiadúsnak magam.


2012. nov. 19. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy sétával.
2012. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! A Kisfiam a héten lesz 7-hetes. Éjjel mi is 3x kelünk, illetve a 3ik alkalom már reggel van fél 7 - 7 körül.

Én csak azt tudom ajánlani, hogy pihenj amikor a baba is. Én ezt csinálom. Délelött mikor elalszik, berakom a szobájába, indítok egy mosást stb. és megyek aludni. Mikor felkel akkor evés ezaz... lerakom a játszószőnyegére addig ki tudok teregetni stb.

Nekem csak az vált be, hogy alszom Vele. De van olyan nap, hogy nem igénylem az alvást (már), az elején sokszor voltam fáradt.

Lehet, hogy Én ilyen típus vagyok, nem tudom.... Sok folyadék, gyümölcs, és nagy séták!!!!

2012. nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindig aludj, ha ő is alszik, minden más ráér! Én rendeltem az ebédet is.


Multivitamin + vas pótlás nagyon fontos!

2012. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menjetek sétálni vagy pedig ha a férjed/párod otthon van,menj el egyedül nézelődni kicsit.Nekem is 6 hetes a kicsi,az a kikapcsolódásom,hogy én megyek bevásárolni,vagy a gyógyszertárba tápszerért pl.Vagy elmegyek anyatejért az állomásra.Ma fogok tornázni is már ha alszik.Nekem ha tápszert eszik,akkor 4óránként kel ugyan,éjjel meg alszik 7-8tól reggel 3-5ig is.De most hogy van anyetej is neki,napközben 2óránként kel enni.Nekem nincs segitség a háztartásban sem,csak ha menni kell valahová,akkor párom vigyáz a kicsire.A lányom alig alszik,csak éjjel leginkább így nehéz vele,de egyébként eléggé feltöltödöttnek érzem magam.LEginkább az éjjeli kelés a fárasztó neked is,de tornázz meg sétáljatok,az tényleg jó.Meg beszélgess a kicsivel.Nekem nagyon felvidító,hogy már mosolyog is,nem csak sir és ébren van 10-12órán át.
2012. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!