Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabam 7 honapos es meg egy...

Kisbabam 7 honapos es meg egy foga sem bujt ki. miert?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem minden babának van foga ennyi idősen. Kisfiamnak 8, kislányomnak 7,5 hónaposan kezdtek bújni a fogai, a barátnőm babájának pedig 10 hónaposan. Nincs lemaradva semmiről, nyugi. :)
2012. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden babának máskor bújnak. Ismerek olyat akinek már 4 hónaposan volt foga, de olyat is akinek 1 évesen még egy se.
2012. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Az enyémnek 10 hónaposan bújt ki az első, rá egy hónapra a második. Most 15 hónaposan még mindig csak 5 foga van.

Nincs lemaradva, ez teljesen normális dolog!

2012. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert így van "összerakva":). Az én lányomnak is egy évesen bújt ki az első két foga, az is normális.
2012. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ma 10 hónapos és neki sincs még egyetlen egy sem :-D nekem is azt mondták,hogy nyugi,bent nem marad az biztos,egyszer úgyis előjönnek.
2012. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kislányomnak 6 hónaposan bújt ki az első, most 2,5 éves de 2 éves korára kibújt mind a 20 foga.

Kisfiam 7 hónapos és még neki sincs egy foga sem, pedig már kínlódunk vele pár hónapja, nagyon be van duzzadva az ínye. Viszont már látom, hogy fehéredik alul, csak nem akar még kijönni.... :(

2012. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat, csak azert kerdeztem mert mar 4 honapos kora ota kinlodunk. de meg nem latom jelet annak hogy hamarosan kibujna.
2012. nov. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!