Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok játékokat fél...

Ajánlanátok játékokat fél éves kisfiúnak? Linket is küldhettek

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Játékot fél évesnek? Nem sok van! Csörgő.
2012. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rengeteg játékot ajánlanak fél éves babáknak.a csörgővel most játszik...4 hónapos...gondolom 2 hónap múlva érett lesz másra is.kb a játékok 80%-át 6 hónapos kortól ajánlják,csak azt nem tudom melyikkel tudna játszani is.
2012. nov. 19. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból, de butaság előre bevásárolni. Nem tudhatod, hogy mi fogja érdekelni később. Mi is bevásároltunk egy csomó FisherPrize-t és le sem tojta a gyerek. Helyette elvette a papucsom meg a cumisüveget figyelte ahogy a tea mozog benne... Szerintem ha nagyon akarsz neki venni valamit akkor egy projektoros falravetítőt vegyél az zenél is meg villog is... Vagy különböző felületű kockákat. Azzal pl még fejleszted is.
2012. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A zenélős, zörgős, világítós, villogós dolgokat mindig is szerették a babák, azzal nem nagyon lehet mellélőni.

FP zenélős állatok, VTech termékek, zörgős mesekönyvek.

Nálunk a félévesem szerette még a puha labdákat, a címkerongyikat, nagy plüss állatot, amivel birkózni lehetett, a habszivacskockát.

2012. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.az igazság az hogy nem én venném neki hanem az unokatesóm jön haza Amerikából és mindenképp onnan akar hozni vmit neki karácsonyra.(ott egyébként negyed áron vannak a FP játékok.Szóval nekem kell kitalálnom mit hozzon...:-)
2012. nov. 20. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!