Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves fiam eddig tápszert...

2 éves fiam eddig tápszert kapott. Szeretném tejre átszoktatni, de nem ízlik neki. Ti hogy csináltátok? Többféle tápit próbáltunk, mindet megette, a tejre meg fujjog.

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ízesiteném.
2009. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy egy kicsit már elkéstél vele. Már egy éves kora köröl rá kellett volna szoktatni. Két évesen minek a tápszer? Egy két éves gyerek már rendesen eszik mindent! Adj neki sokféle főzeléket, sokféle feltéttel, tésztákat, husikat és ha a tej nem megy, akkor gyerekkávét, kakaót.
2009. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Raktam bele cukrot, de így sem...

A legújabb tanácsok szerint 2-3 éves korig ne adj tejet a gyereknek, inkább tápszert. Mindent eszik amúgy, csak a tejet nem fogadja el. Főleg anyagi megfontolásból szeretném, ha mostantól tejet inna. De ő nem nagyon...:)

2009. aug. 15. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
21:55-ös vagyok.Ha mindent eszik, akkor hagyd a tejet a csudába! Ha nem szereti, ne erőltetsd! Adj neki joghurtot, túrót, sajtot, így kielégíted a fehérjeigényét. Gondolom akkor husit is kap. Minek erőltetni? Egyébként minden korban mást mondanak a tejről. én már 8 hónaposan adtam a manómnak joghurtot, kakaót vacsira. Semmi baja....
2009. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
kakaópor + nádcukor v. szöllöcukor, Van banános tej is . Bio boltokban biztos van több változat.
2009. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!