Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tök békésen alszik, egyszer...

Tök békésen alszik, egyszer csak elkezd sírni álmában, mi fájhat neki, vagy tényleg csak rosszat álmodik?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

rosszat álmodhatott vagy megcsikaródhatott a pocak egy pillanatra ..


én is tapasztalom igaz az én babám még csak 6 napos :))))

2012. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idos a babad? Az en kisfiamnal is ujszulott koraban elofordult. O neha olyan hangokat is adott ki mint egy kiskutya es elkeseredett kis arcot vagott hozza almaban. Nem emlekszem pontosan mikor szunt meg nalla de fel evesen mar nem csinalt ilyet.
2012. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi is 6 hósak vagyunk :)
2012. nov. 20. 16:30
 4/7 A kérdező kommentje:
és igen ő is előbb nyöszörög, és csukott szemmel olyan arcocskát vág.
2012. nov. 20. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszoló írt,vagy az álom,vagy valami fáj neki,de olyan rövid ideig,hogy felébredni nem ébred rá fel. Az én lányom születése óta "csinálja" már 2 hónapos. A kórházban a második napon fordult elő először,majdnem szívrohamot kaptam :) Nekem sokszor élesen felsikít álmában :( Aztán van olyan is,hogy fel is ébred rá,de olyan is,hogy egy percig is sír és nem tudom felébreszteni.
2012. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,most nézem,hogy 6 hós már a babád,akkor akár még a foga is lehet,a fogzásnál is elő fordul az álmában való éles sírás,sikítás.
2012. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos lesz és pár napja kezdődött, hogy felsír álmában, de rövid ideig, mire felkelek, hogy átmenjek, már csend van. És is tippelek, hogy a foga jön-e vagy rosszat álmodott.
2012. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!