Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 2,5 - 3 hónapos...

Mennyit alszik 2,5 - 3 hónapos babátok? Éjszaka hányszor kell fel? Szopizik vagy tápszert eszik? Hányszor, mennyit eszik 1 nap?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

kislányom 2,5 hónapos, tápszeres baba. Az éjszakát átalussza már több, mint 1 hónapja. 19-6ig. Nappal 5ször eszik, 165ml tápszert alkalmanként. Nappal keveset alszik, 2 kaja között max fél órát.

2009. aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam hérfön lesz 3 hónapos. Tápszeresek vagyunk napi 4-5 alkalommal eszik 165ml. Két etetés között szintén nem sokat alszik, de az éjszakát már nekem is 1 hónapja átalussza. Este 8-kor fürdés, utánna eszik és kilenckor már a kiságyban van, reggel 6-7-ig alszik. És ti hogy vagytok?
2009. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Most jött vissza a netünk.Nekem vannak napok amikor nappal alig alszik fél órákat nappal a babám két hami között,ez megy mondjuk 4 napig utánna 4 napig nagyon sokat alszik.Este 1x néha 2x kel fel szopizni.De a napokban megint alvás fázis van,csak kiváncsi voltam,hogy ti babátok hogy van ezzel ,mert már 1 kicsit megilyedtem.Most csinálok 24 órás próba szopit,mert nem tudom mennyit eszik mert van hogy nem elég neki a tejcsi ,és meg kell pótolni.
2009. aug. 16. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!