Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Hideg" (21-22°C) lakásban...

"Hideg" (21-22°C) lakásban hogy oldjátok meg a 2 hónapos oltás utáni borogatást, hogy ne fázzon meg a babátok? Alkalmanként borogatjátok, vagy rajta hagyjátok a borogatást, és ráadjátok a rugit?

Figyelt kérdés

Két hónapos kisfiam ma kapta meg az oltást, de nem tudom szegényt folyamatosan félig levetkőztetve tartani, hogy borogassam a combját, mert elég hideg ez a nyamvadt lakás (távfűtéses, de a radiátor gyak. szinte teljesen hideg, csak a cső meleg, de az kevés, hogy meleget csináljon. Pénzem sajnos nincs rá, hogy fűtési időszakban szerelővel csináltassam meg :( )

Eddig nem volt gond, mert jól fel volt öltöztetve, nem volt hideg se a keze, se a lába a rugiban.

A legnagyobb gondom meg még ráadásul az, hogy tegnap óta padlón vagyok a náthától, fáj a fejem, lehet hogy lázam is lesz (legalábbis jobban fázok, mint eddig), folyamatosan folyik az orrom, szinte percenként fújom, a közérzetem totál nulla..., így viszont nehéz vigasztalgatnom szegénykémet :(

A szoptatás is körülményes, mert folyamatosan fújnom kell az orrom, tüsszögök, bár használok szájmaszkot, de ez így elég gáz.

Segítségem sajnos nincs, mert apuka egész nap dolgozik, új munkahelyen van nov.1-től, így még szabit sem tud kivenni, nagyszülők elég messze vannak, a szomszédot meg mégsem hívhatom át, hogy légyszi, amíg kúrálom magam, foglalkozz a fiammal... :)

Na, de a lényeg a borogatás... Keservesen sír, mikor ráteszem a borogatást, el-el rántja a lábát, és nekem meg a szívem szakad meg érte :(

Ti hogy oldottátok/oldjátok meg?

Köszi előre is a válaszokat!

E.



2012. nov. 20. 19:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekünk sem kellett borogatni.
2012. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is tegnap kapta meg és nekem is mondták hogy langyos borogatást tegyek rá, ha gondolom de nem muszály. Ha úgy érzed hűvös van egy hősugárzót dugj be addig amíg borogatod.
2012. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyugi! Barom nem vagy, csak egy aggódó édesanya!!! Ne borogasd, szükségtelen. Csak magadat és a babót nyúzod vele, feleslegesen. Sem jobb, bár igaz, rosszabb sem lesz a borogatástól Csak a babát teszed ki felesleges macerának.
2012. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vegyél hősugárzót és mikor borogatnod kell, kapcsold be egy kicsit. Nálunk (családi ház) mindig 23-24 fok között van a hőmérséklet , mi fázósak vagyunk, a fiamnak szerencsére nincs melege, teljesen jól viseli. De fürdés elött csak az Ő szobájában bekapcsolom, 10 perc alatt legalább 2 fokot emel a hőmérsékleten.


Meghalnék 20 fokban :D

2012. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!