Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újra oltják a babámat?

Újra oltják a babámat?

Figyelt kérdés
Három hónapos kisfiamnak nincs hólyagos bcg-je, csak egy kis piros folt látszik. Azt mondta a védőnő,hogy már más oltó anyaggal oltanak,mint pár évvel ezelőtt. Most leállították az újra oltást, de ha újra engedik, akkor lehet,hogy újra oltják. Járt-e még vaki így?? Köszönöm, ha írtok.

2012. nov. 16. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam a kisebbik gyermekemmel. Hónapokig hívogattam a rendelőintézetet, hogy mi van már, mikor hívnak be minket (mert az első hívásomnál felvették az adatokat, és megígérték, hogy azonnal hívnak, ha megjön az oltóanyag). Mindig csak azt mondogatták, hogy még nem jött oltás, most nincs bent a doki, meg mittudomén. Aztán megelégeltem, és felhívtam a Heim Pál gyermekkórházat, és ott tájékoztattak, hogy eltörölték ezt az oltást, így már nem kapja meg az ismétlőt.
2012. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem olták be mégegyszer.
2012. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 és fél hónapos, neki semmi nem látszik, folt sem. Azt mondta a doki, hogy nem kap emlékeztetőt, ez az új szokás.
2012. nov. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!