Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak enni 6 hós fiamnak...

Mit adjak enni 6 hós fiamnak este, hogy minél tovább aludjon éjszaka, ne legyen hamar éhes?

Figyelt kérdés

Már próbáltam a tápszert, a \'Jó éjszakát\' tejpépet, gyümölcsöt, de néhány óra múlva mindig felsír. Tényleg éhes lehet, mert ma éjjel is megevett 180 ml tápszert, pedig lefekvés előtt szopott+180ml tápszert kapott.

Más baba hogy bírja ki evés nélkül az éjszakát?


2009. aug. 16. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Suttógó szerinte láncetetésben etettem a babám. Evett 17-19-21-kor és utánna fektettem le, és nem kellt fel enni 4 hós kora óta, most már egy éves. Már nem igényli a láncetetést, elég ha csak du. és este eszik lefekvés előtt, de így is átalussza az éjszakát.
2009. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6 hósak vagyunk,csak szopizunk.De még 1-2x kelünk.5 perc szopi,és alszunk tovább.
2009. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!