Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent pontosan hogy nem...

Mit jelent pontosan hogy nem szabad ültetni a babát?

Figyelt kérdés
Huzamosabb ideig, derékszögben, pl. 20 percig megtámasztva nem szabad? De ha az ölemben átkarolom akkor megtámasztva ülhet pár percet? 3 hós babámat úgy szoktam ölben hordozni a lakásban, hogy nekem háttal átkarolom, a pelusánál, popsijánál tartom a tenyeremmel, van hogy mikor hisztis, akár 30 percen keresztül is, így végülis "támasztva ül". Akkor ezzel is ártok? Meg szoptatásnál is mikor az ölembe fektetem bölcsőtartásba, 1-2 percig hónaljánál fogva ültetem pl. büfizéshez. A pihenőszékben szoktam hosszabb ideig (20p) középállásban "ültetni" azt már szabad ugye?

2012. nov. 21. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szabad kitámasztani.

Az öledben szerintem néhány percet ülhet, igen.


Miért nem ruházol be egy hordikendőre? Én már bánom, hogy nem vettem előbb, sokkal kényelmesebb abban cipelni a kis hátsóját, mint kézben (nem mellesleg el tud benne aludni, tudsz haladni a házimunkával, és a gerincének is jó :))


Ha a pihenőszékben nem ül jobban megemelve, mint az autós hordozóban, akkor húsz percig nyugodtan ülhet benne :) Ennyit a hordozóban is eltölthet, persze meg kell picit mozgatni utána :)

2012. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, mind ültetés... Kivéve, amikor fogod és sétálsz vele! Persze a büfiztetés is oké! Ne hari, de nem értem, h miért ülteted megtámasztva a picidet?? Tedd a hasára, vagy a hátára, játszószőnyegre! A pihenőszékbe pedig a hátradöntve ültesd! Lesz még alkalma ülni pár hónap múlva, ha ő már fog tudni! Ezzel szerintem többet ártasz, mint segítesz! Neki most az a dolga, h felfedezzen, fejlődjön, erősödjön! Szóval tedd le a földre, had erősítse magát..
2012. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!