Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes babátok milyen...

Pár hetes babátok milyen ruhában van? Fontos ilyen pici babát reggel átöltöztetni? Nem elég, ha este kap fürdetés után tiszta ruhát?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5hetes az én kicsilányom és én is este adok rá fürcsi után tiszta ruhát!!sztem elég ők még nem másznak stb
2012. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk elejétől kezdve van külön rugi amit pizsiként használunk. Reggel átöltözünk hogy szokja meg azt hogy a pizsiben csak éjjel vagyunk. Nehogy később hiszti legyen abból hogy fel kell öltözni.
2012. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem fontos szerintem vannak ennél fontosabb dolgok, de én pl. mindig átöltöztettem az ikreimet. Talán hogy rendszer legyen, nem is tudom, de volt az esti pizsi (rugi) és a nappali. Egy idő után meg már nem rugit adtam rájuk nappalra, így pláne nem az volt rajtuk, ami este. (már 21 hónaposak, de még mindig hordanak este rugit)
2012. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ennyi idős volt a lányom, egy r.ujjú body, egy h.ujjú rugdalózó volt rajta, és egy hós koráig pólyában volt. Utána is ugyanígy öltöztettem itthonra. Nem fontos reggel átöltöztetni, nekem az volt(és még mindig az) a lényeg, hogy fürdés után tiszta legyen rajta. Természetesen, ha kifolyt valami, akkor tisztát kapott. :)
2012. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
persze ,hogy elég. én még az ovisnál is ezt csinálom. Pviban persze az alváshoz van pizsi, de itthon nem kell, megjön oviból, fürdés..... A kisabb ugye itthon van, ő is fürdéskor kap tisztát, ha nincs otthon retek, nemigen van értelme a pizsinek, ja nyilván kényelmes ruha kell legyen
2012. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

3 és fél hónapos a lányom. A születése óta bodyban és rugdalózóban van itthon. Nekünk még mindig nem jó, ha nadrágot és felsőt adok rá, mert lecsúszik, felcsúszik, tekeredik stb. Az az időjárástól függ, hogy a body és a rugdalózó rövid, vagy hosszú ujjú, illetve milyen vastag.

Én fürdés után adok rá tisztát és a következő fürdésig elvileg az van rajta. Ha pisis lesz, vagy lebukja akkor azonnal átöltöztetem.

2012. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én csak akkor öltöztetem át, ha pisis, kakis lett. reggel nincs értelme más ruhát adni rá, úgyis ágyban van egész nap, nem mászik-kúszik.
2012. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ja, egy body+plüss rugi elég szerintem.


ha hidegebb lenne a szobában, akkor még zokni, pulcsi is.

2012. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

body + rugiban volt pár hónaposan, abban amit fürdés után adtam rá. Nem volt külön esti pizsi... minek?

Ahogy elkezdett kúszni-mászni persze lett pizsi és reggeli átöltözés, nem volt ebből gond :) Gyorsan megszokta!

2012. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is így csináltam a fiamnál. Már 6 hónapos múlt és még mindig a fürdés után kapott body+rugi kombóban volt egész nap. Pedig már mászott, ült. EGyszerűen kényelmes volt neki. A lányunk egészen más tipus, és más alkat. Ő sokkal hamarabb lett reggelente nappali ruhába öltöztetve.

Néhány hetes, hónapos korban még semmi zavart nem okoz nekik, ha nincs külön pizsijük.

A fiam 3 éves múlt és reggelente szó nélkül öltözik át, ő választja a ruháját - szóval nem lett semmi defektje amiatt, hogy sokáig body+rugiban volt.

2012. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!