Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Eddig Hipp tápszert evett a 3 és fél hónapos kislányom, de mivel nagyon sokat bukott, sokszor a földre is lefolyt, ezért a gyerekháziorvos felírt neki BEBA H.A./A.R-t, de az meg nagyon becsomósodik, amikor pedig már jól összeráztam. Abból jöttem rá, hogy evés közben tolta el magától a cumis üveget és csak néztem, hogy a cumi kis lukára oda volt tapadva a csomó és így nem folyt neki a tápszer, ezért azóta újra a Hipp-et eszi. Kiöntöttem a BEBÁ-t, amit a babám nem tudott megenni és gusztustalan csomók jöttek ki belőle. Miért lehet ez? Valaki tapasztalt ezzel a tápszerrel ilyet?
2012. nov. 21. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet nem volt elegendöen meleg a viz akkor csomosodtt be vagy ha ha ugy csinaltam hogy pl 2dl viz és belekanalaztam a port akkor is összeállt
2012. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én mindig hideg (természetesen előzőleg felforralt, majd lehűtött) vízbe teszem a cumisüvegbe és kb. 1 percig rázom (elég nagy erővel). Ezután melegítem mikróban. Minden esetben maradéktalanul feloldódik.
2012. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindig a langyosnál melegebb szokott lenni a víz, ahogy a Hipp-nél is, pedig vele nincs probléma. De holnap kipróbálom úgy a BEBÁt, ahogy a 2. válaszoló írta!
2012. nov. 21. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!