Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jár/járt valaki a babájával...

Jár/járt valaki a babájával korai készség fejlesztőre?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a neurológián a 8 hónapos kisfiammal, mert nem fordul és kuszik. És ezt írták fel nekünk. Ha járt ilynre valaki, elmesélné, hogy zajlik egy ilyen?

2012. nov. 21. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én gyógypedagógus vagyok, de nem a korai fejlesztést csináltam, hanem az oviban dolgoztam.Ezért kicsit más a fejlesztés.Sok minden függ attól, hogy milyen a hely felszereltsége, s milyen terápiában fogsz részesülni(baba).Ilyenkor nagyon gyakori a mozgásterápia, vmint az Iris terápia.De van olyan is melyhez spec. eszközök kellenek.Általában sok-sok mozgás van, s próbálják beindítani a kimaradt funkciókat.Te is és a babád is élvezni fogjátok.Ne izgulj!
2012. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És remélem, hogy fog segiteni valami, hogy az én kisfiam is beinduljon végre.
2012. nov. 23. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!