Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeresek segítséget kérnék!...

Tápszeresek segítséget kérnék! Beba pro1. Nektek bevált?

Figyelt kérdés
Ma mondta a doki, hogy inkább váltsunk erre. Ukrán vagyok és eddig hazai малиш-t adtam neki, rendben is volt tőle minden, de a doki szerint nem megfelelő! valaki hozzá tud ehhez szólni? Segítsetek légyszi!!!!
2012. nov. 21. 16:58
 1/7 gabszem ***** válasza:
Nálunk nem vált be, 1-2 hétig jó volt, de utána nem tudott kakilni a babám, fájt a hasa, puffadt. Mi Milumil Peptire váltottunk, ezt issza most is (9 hós). De sosaktól hallottam, hogy bevállt nekik a Beba. Minden baba más.
2012. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
abszolut nem vált be csak Hippet kapot ami teljesen megfelelt
2012. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk pici korában csak a Beba HA1 vált be, de mint előttem is írták, minden baba más... szóval egy próbát megér, ha a másikkal valami gond van.
2012. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi azt használjuk az elejétől fogva, mert sajnos nem volt tejem. Teljesen meg vagyunk vele elégedve, kisfiamnak nem fájt tőle a hasa rendesen volt széklete is.

4 hónapos kisfiú anyukája

2012. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Humana baby fit vált be. Semmi mást nem hajlandó meginni. A BEBA-t nem szerette.
2012. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szomszéd lány panaszkodott, hogy fájt tőle a babája ha, de átadja a maradékot, próbáljuk ki! Én így nem mertem kipróbálni! Nekünk a dokinő a Milumil HA start-ot ajánlotta, ma is ezt issza, reggel este, és már 1 éves elmúlt! Azt mondták, hogy ez kifejezetten érzékeny babóknak van, és ha bevállt, ne váltsunk! Így nem váltottunk!:-)
2012. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maximálisan bevált! Sok jót olvastam róla a neten, azért kértem ezt a fajtát a dotornőtől.
2012. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!