Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is így van vagy csak...

Mással is így van vagy csak velem?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy, amint eléri a baba a 3 hónapos kort minden sokkal egyszerűbb, de nálunk semmi sem jön be nem alussza át az éjszakát, napközben is alig alszik csak rövid ideig van el magában utána szenved, de ha ott vagyok vele és próbálom lekötni a figyelmét akkor is viszonylag hamar megunja, én ha elviszem sétálni max. addig alszik amíg megyünk ahogy hazaértünk már nyílik is a szeme más gyerekét órákra "kiüti" a friss levegő, pár napja megint fáj a hasa pedig ilyenkorra már el szokott múlni a hasfájós korszak. Én csinálok valamit nagyon rosszul vagy ez normális?Kezdem azt hinni hogy rossz anya vagyok...
2012. nov. 21. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
majd 1 éves kora körül kezd valamivel könnyebbé válni.
2012. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk sem valtozott semmi,söt,az elmult honap volt talan a legnyügösebb.Most 4 honapos es par napos.Valakinek bejön,h 3 honap mulva könnyebb,de sztem a többsegnek ugyanolyan marad.Majd idövel jobb lesz,egyszerübb,csak mindenkinel maskor jön el ez az idö.Nem vagy rossz anya,eljön a Ti idötök is egyszer!Kitartas!Milyen idös a picid?
2012. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 hónapos múlt. Akkor megnyugodtam picit mert a környezetemben mindenkinek bejött a 3 hónap után jobb helyzet csak nálunk nem akar :)
2012. nov. 21. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk sem változott semmi,nyugi!

Csak annyi,hogy nagyobb,fejlettebb,és többet tud,mint eddig.De a hasfájás,a nyűglődés,az éjszakázás,stb ugyanúgy megvan most is.

Sőt!

Mostmár ugye a foga is jön,tehát plusz sírások jöttek be! Hurrá!

Én is mindig hitetlenkedve és persze piszokul irigykedve hallgatom az anyukákat,hogy az ő pici babájuk reggel 8-ig alszik,és ébredéskor sem sír,hanem szépen elnézelődik a kiságyban.

Egy:az enyém rühelli a kiságyat!

Kettő:ébredéskor 10-ből 9-szer torkaszakadtából üvölt!

Ez van.

Ja,5 hónapos.

2012. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk sem lett semmivel sem könnyebb... Söt...

Nalunk az elsö 3 honapban az ejszakat vegig aludta. Na ez megszünt. 3-4 alkalommal volt ebredes, a napközbeni alvas is egyre nehezebben ment, a babakocsiba meg ment a hiszti, 1 pillanatot nem birt elviselni benne... A reggeli ebredesek egy bomba riado szirenejaval felertek... Plusz jött a foga, amiattmeg a pluszba siras, hiszti... Es meg nekiallt csak ugy hisztizni is... Megtanult köhögni, akkor azzal rohangaltam az orvoshoz, hogy egy normalis-e, de csak megtanulta es gyakorolta, meg egy szivroham letudva... 1 ev utan mar egyszerübb volt, de akkor meg mar mas problemak jöttek, de könnyebb volt mar vele :D Most 4 eves es egyre kevesebb a "gond" vele, de anyuam mindig nyugtat, hogy majd 6 evesen megint elkezdödik es onnantol mar igaz lesz a mondas: Kis gyerek, kis gond. Nagy gyerek, nagy gond :)

Kitartast :) Vissza fogod meg sirni ezt az idöszakot te is, hogy csak ennyi "baj" legyen vele :D

2012. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül könnyebb, sőt.. :) Nálunk is épp hogy elmúlt a hasfájás, jött a fogzás.. Az 5 hónapos státuszra már úgy mentünk, volt 2 foga.. Igaz az éjjeleket átalussza olyan 3 hónapos kora óta (ha nincs fájdalom, betegség) de nappal pörög ezerrel. Az én kisfiamat szinte még sétálni se nagyon lehetett vinni, mert nem bírta a mózest, nincs az a pénz amiért ő háton feküdne :) mai napig (másfél éves) hason és oldalt szeret aludni.

Nem vagy rossz anya, ez nem ezen múlik.. babája válogatja milyen típus, temperamentum stb.. Kitartás!

2012. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szerencsésnek mondhatom magamat, mert a kisfiam is anno 3 hónaposan végig aludta az éjszakát, és a kislányom is másfél hónaposan, és mindkettő nagyon jó alvó!

De ezen kívül annyi minden van, ami lehetne máshogy is! Én azt mondom neked, hogy legyél türelmes, még nagyon pici, ahogy múlik az idő, annál jobb lesz, de mindig lesznek nehézségek! Ilyen ez a gyereknevelés, tele van kihívásokkal! :D

2012. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ menyugodtam hogy nem én csinálok rosszul valamit!:)
2012. nov. 23. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!