Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hasznos dolog a...

Szerintetek hasznos dolog a járást segítő játék?

Figyelt kérdés

Nektek van vagy volt?

Elég drága sajnos.Nem is biztos, hogy játszana vele a babám.Ezt néztem:

[link]


2012. okt. 17. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele hogy a gyerek tanuljon meg magától járni. Nem tudom mennyire hasznos dolog ez de én biztos hogy nem veszek a gyerekemnek, pedig lenne rá pénzünk.
2012. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak segített.

Én vaterán vettem 2500-ért.

Ilyet vettem. [link]


Még mindig játszik vele, tologatja zenélteti

2012. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a játék része lehet hogy jó, de enélkül is megtanul járni egyedül. Nekünk van (bár ennél jóval olcsóbb fajta), de mindkét fiam csak játszott vele, fel nem állt és nem lépegetett a segítségével.

Bár most éppen a nagyfiam (3 éves) használja, fűnyírónak. :-)

2012. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az enyémnek akkor segített mikor már csak hajszál kellett neki az egyedül menéshez, és imádta tologatni.


10-12 hós kora körül használta, de tudott egyedül menni.

nem feltétlen kell ez neki, de ezzel rosszat ne,m teszel. arra kell figyelni ha van lépcsö a lakásba vagy szint külömbség akkor veszélyes.

2012. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyógytornász ajánlotta anno, hogy vegyünk iyesmit (nekünk kisvonat volt, rá is lehetett ülni és tolni is lehetett), mert segít a járásban. A bébikompokat kifejezetten tiltotta.
2012. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk van, Chicco. Teszveszen vettem használtan kitűnő állapotban (úgy sokkal olcsóbb)

Szereti a kislányom, főleg hogy zenél és világít ha beledobja a lyukon a labdákat, jó játékok vannak rajta és tologatni is szereti, ezzel gyakorolja a menést.

Én nem bántam meg hogy megvettem, mondjuk újonnan nem vennék mert drága.

[link]

2012. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lányom nem használja.:( Most próbálkozik a támaszték nélküli állással, de ha odateszem a játékhoz, mindig leül. Pedig nem volt olcsó.:(
2012. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sem kompja nem volt, sem ilyen járássegítő, bár ez a játék miatt nekem sokkal szimpatikusabb. Szerettünk volna egyet venni, de 1-2 hét alatt megtanult járni. mostmeg már minek...
2012. okt. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!