Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális dolog? Többi lent!

Figyelt kérdés

Összefutottam egy ismerőssel, akivel a kórházban ismerkedtem meg. Majdnem egy napon szültünk, közel is lakunk egymáshoz, de azért barátnők nem vagyunk.

A babáink 5 hónaposak. Kérdeztem tőle "hogy vagytok?" "mit eszik a baba? hogy álltok a hozzátáplálással?"

A válasz: "óóó, ő már azt eszik, amit mi! túró rudit is kap! sőt, apa már pacalt is kóstoltatott vele!" stb. Erre elő kap egy kinder tejszelethez hasonló valamit és elkezdi nyomkodni a gyerek szájába!

Gondolhatjátok...köpni-nyelni nem tudtam... Aztán néhány szó után sietve ott hagytam, mert azt se tudtam mit mondjak neki. Később már megbántam, hogy nem próbáltam vele elbeszélgetni arról, hogy egy ilyen picinek még nem szabad megterhelni mindenféle mesterséges, adalékanyagokkal, színezékekkel teli étellel a szervezetét.

Vagy én vagyok maradi? És ez a normális? Nem hinném...



2012. okt. 12. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem, ez nem normális, de az sem, hogy topikot indítasz róla. Most mit vársz? Mindenki magasztaljon, mert te tudod, hogy ilyet nem szabad csinálni?

Nem kell őt lebeszélni, gondolom van védőnőjük, gyerekorvosuk, vagy tájékozódhatna akár az internetről a baba hozzátáplálásával kapcsolatban, de ő úgy döntött, hogy másképp csinálja. Az ő dolga, az ő gyereke, neked meg nincs hozzá közöd. Akkor sem, ha rossz az amit csinál.

2012. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam, hogy istenítenek, hanem mert arra lennék kíváncsi, hogy ez ritka dolog, vagy mások is ilyen szabadelvűen táplálják a gyereküket?

Ugyanaz a védőnőnk és az orvosunk is! Azért is érdekes, mert mind a védőnőnk, mind a dokink elájulna, ha tudná, hogy mit csinál. Szóval biztos nem ők javasolták, hogy az apuka pacallal kóstoltassa a kisfiút!

Én csak a gyereket sajnálom...

2012. okt. 12. 23:06
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom a gyereket, és tényleg nem normális amit csinál.

5 hónaposan az enyém még csak barackot meg almát kapott, azon is sokat vaciláltam, hogy nem kéne-e megvárni a 6. hónapot.

De ez még nem változtat azon, hogy sajnos mindenki azt csinál a gyerekével amit akar, és mindaddig nem lehet közbeavatkozni, amíg nem életveszélyes dolgokat művelnek. A túrórudi és a pacal meg bármilyen egészségtelen is egy ilyen pici babának, nem életveszélyes.

2012. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
És ő ezt biztos, hogy komolyan mondta? Nem lehet, hogy már elege van a sok hülye kismamás kérdésből, és csak "viccből" mondta ezeket?
2012. okt. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem normális, de semmi közöd hozzá.
2012. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Annyi buta ember van!És ehhez mit szóltok!!4 hósan tehéntejet ivott és krémtúrót evett a fiam!6 hósan már pörkölt szaftját mártogattuk neki kenyérrel!Már másfél éves!Makk egészséget beteg sem volt még!Se egy nátha semmi!15kg és elég magas is!LEHET LEHURROGNI!ÚGYIS SOKAN CSAK ASZT TUDJÁK!!!
2012. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
BOCSI HELYESÍRÁSI HIBA!ASZT HELYETT AZT!!!
2012. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Annak idején, mikor az első gyerekemet szültem, nem volt még ennyire felkapott ez a hozzátáplálás, meg az hogy előbb 2 kanál, aztán 4 kanál..

Az én lányom 6 hónapig szopizott, utána nem volt tejem! Ő is tehéntejet kapott, laza tejbedarát, piritott lisztet..

Hála Isten semmi baja..

Viszont túró rudival meg ilyesmivel én sem tömtem.

2012. okt. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6.! Én ezekre nem lennék annyira büszke a helyedben. Okés, hogy most semmi baja a gyereknek, de később még lehet, ezt ne felejtsd el. Nem hiszem, hogy egy 6 hónapos csecsemő gyomrának pörköltszaftra van szüksége...
2012. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os, én csak azt nem értem, hogy miért te mondod, hogy mennyi buta ember van....

Tudod, bagoly mondja verébnek, hogy kakukk :)

2012. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!