Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Vinnétek vagy nem?

Figyelt kérdés
Kislányomnak nagyon rekedtes a hangja, meg picit étvágytalanabb is. Tegnap elmentünk orvoshoz délutáni rendelésre. Felhívtam előtte hogy megyünk, de mondta hogy nem biztos hogy ott lesz már, mert ügyeletbe kell mennie. Hát mire odaértünk nem is volt ott. Az asszisztensnél hagyott recepteket. Felírt orrcseppet, meg kalciumot. Később visszahívott, hogy elmondja mit csináljak, stb... meg mondta hogy ha esetleg belázasodna, vagy köhögne ma szívesen megnézi, de ha nem akkor adjam neki a kalciumot a rekedtségre. Az asszisztens meg azt mondta vigyem be ma és akkor megnézi a doki. Egyébként semmi baja nincs, nem lázas, nem köhög, nem folyik az orra, nem is rosszkedvű. Most nem tudom elvigyem-e a sok beteg gyerek közé, vagy mit csináljak!?
2012. nov. 22. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy lényeges dolgot nem írtál, mennyi idős a lányod.


AMúgy meg ha nem újszülött ezért tuti nem vinném.

2012. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 hónapos!
2012. nov. 22. 07:49
 3/6 anonim ***** válasza:

a rekedségre kérdezném tőled, hogy esetleg lehet e sírástól

de kétséges, mert étvágytalan

így lehet vele vmi


Mi kezdődő torok valamire, pöttyös volt (nem volt rekedt, evett is) fenistil cseppet és calciumot kaptunk. De ő lázas is volt.


Csinálhatod azt is, hogy elmentek. Megnézed ki az utolsó előtti. Addig kint sétáltok jól felöltözve babakocsiba, ha nem órákat kell várni és mikor kijött az utolsó előtti, akkor készülődtök bemenni.

2012. nov. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az asszisztens szerint nem biztos hogy a rekedtséggel áll összefüggésben az, hogy étvágytalanabb. Mivel most jön felül a foga azt mondta attól is lehet.

A doki azt mondta, hogy általában torok vagy gége környéki gyulladásnál rekedtek a babák. Na de akkor nem lenne lázas??

2012. nov. 22. 08:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kis rekedtségre még nem vinném el, ha semmi más baja nincs. Az orvos is azt tanácsolta h akkor vidd ha lázas, köhög. Én félnék h elkap valamit a dokinál. Végülis ma csütörtök van csak, legalább holnapig mindenképp várnék hogy hogy alakul a baba állapota.
2012. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elvinném, hogy meghallgassa és belenézzen a torkába. Macera ilyen időben elcuccolni, de inkább, minthogy később vmi szövődmény legyen. Valószínűleg csak az van, hogy a fogzás miatt benyelt vmi vírust, ami a dentincsatornán át a nyálkahártyájára került, emiatt rekedt. Calcimuskot és hidegpárásítást szoktak ilyenkor javasolni.
2012. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!