Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem adatom be a 3 hónapos...

Ha nem adatom be a 3 hónapos lányomnak a 2. adag Prevenar-t mi történik?

Figyelt kérdés
(azon kívül hogy nem lesz beadva!!!) Amikor az első kötelező oltást kapta a gyerek a doki kérdezés nélkül beadta a Prevenar-t is,pedig nem kötelező! Amásodik adagot már nem akarjuk neki beadatni... Lehetséges?

2012. nov. 22. 09:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért is? ami kötelezö az akötelezö ha nem kötelezö de egy adagot beadattál akkor ugymond a xarnak adtál egy pofontot
2012. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem Én adattam be hanem a doki önhatalmúlag,kérdezés nélkül beadta!
2012. nov. 22. 09:13
 3/22 A kérdező kommentje:
Magyarul,ha nem adatom be a többit nem történik semmi??!!
2012. nov. 22. 09:15
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Önhatalmúlag nem adhatja be,velem aláírattak egy papírt,2 példányban.

Egyébként ezt a védőnővel vagy orvossal beszéld meg.

De miért nem szeretnéd beadatni neki?

2012. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarod a gyereked megvédeni súlyos betegségektől? Ráadásul ez az oltás térítésmentes.

Kérdésre válaszolva: Nyilván a baba nem lesz védett pl. az agyhártyagyulladás ellen.

2012. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem szólt és papír sem volt,itthon kedtem gondolkozni h miért is kapott mindkét combikájába szurit,aztán megnéztem az oltási könyvet és ott volt a matrica!! Már azon is elgondolkodtam h dokit váltunk!! Nehogymár ő döntse el h milyen oltást kapjon a gyerek! Mi CSAK a kötelezőket akartuk beadatni!!
2012. nov. 22. 09:26
 7/22 A kérdező kommentje:
5. Végre! Köszönöm a választ! :-)
2012. nov. 22. 09:27
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
meg lehet köszönii nyugodtan de ezzel vezsélyezteted a babádat hogy egzyser elkapja azt a betgséget
2012. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Az oltasnak kisebb kockázata van, mint a betegségnek. Ráadásul ebben az oltasnak meg üzlet sincs, hiszen két eves kor alatt ingyenes. Sosem értettem, hogy ha meg lehet védeni egy gyereket bizonyos betegségektől, akkor miért háborodik fel egy szülő. Majd akkor is az orvos lesz a hibás, ha a gyereked megis megbetegszik es súlyos egészség károsodása lesz, vagy belehal? Szemet orvos, miért nem adta be a második oltást, ugye?
2012. nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk is szó nélkül beadta. Szerintem egyébként az orvosok jobban tudják hogy milyen oltás szükséges, és melyek azok a nem kötelezők amik nem annyira fontosak. Miért nem bízol az orvosban? Mi is megkérdeztük hogy mely oltásokat ajánlja. Nem a hasunkra ütöttünk és eldöntöttük hogy nem kap oltást!

Egyébként a prevenárt kapta meg, meg a meningococcus ellenit. Rota, bárányhimlőt nem és nem is fogja.

2012. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!