Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Prevenar oltáskivezetést...

Prevenar oltáskivezetést milyen adagolásban csináltátok (megelőzésre)?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem, akik homeopátiás oltáskivezetést csináltak/csinálnak. Nekünk telefonon azt mondták, hogy előtte napon 1 golyó, aznap (oltás napja) 1 golyó, másnap 1 golyó.

Gondolom az oltás napján is előtt kell beadni. Ha pl. délelőtt megyünk, hány órával előtte adjam?



2012. júl. 21. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
c30as nozódával vezetünk ki, + thuya c 30, ha délben kapja akkor időzatsd délre, előtte - aznap -és utána nap. mindegyikből 5 golyó az 1 adag!
2012. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs az offért de mi az a kivezetéd? És mit kell csinálni? 10 nap múlva kapunk Prevenart. Köszi a segítséget
2012. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kivezetés
2012. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az oltáskivezetés homeopátiás szerekkel történik , amit az oltóanyagból készítenek (nozóda), csak olyan nagy higítással, hogy már szinte nem mérhető benne a hatóanyag. A szervezet azonban észleli és felkészül. Esetleg más hagyományos homeopátiás szereket is adhatnak mellé immunerősítésként. Utólagos oltáskivezetés is van, akár évekkel később. A lényeg, hogy hogy oltáskivezetés esetén a káros hatóanyagokat, káros hatásokat vezetik ki, nem magát az oltást. Utólagosnál homeopata orvos segítsége javasolt. Mi megelőzésként csináljuk, ezért vagyok kicsit bajban,mert csak telefonos segítséget kértem. Oltás előtt még lényeges, hogy ne legyen semmiképp beteg a baba/gyerek, és ne közvetlenül teliholdkor vigyük, ezt is mondták, mert a vízháztartás másképp működik a Hold vonzása miatt akkor.

Én ennyit tudok róla.

2012. júl. 21. 19:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Elsőtől kérdezném, hogy akkor amit nekem mondtak az egyáltalán nem jó?
2012. júl. 22. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hívd fel a HOmeopata Baráti Kört, nagyon szivesen és kimerítően válaszolnak minden kérdésre:).

[link]

2012. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!