Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg rossz anya lennék?

Tényleg rossz anya lennék?

Figyelt kérdés

Mikor lányom megszületett az ágyában aludt, nekem nem volt jó cipelni kómássan ezért egy idö után itt alszik mellettem. Ezért tényleg rossz anya lennék?

Tudom kapok hideget hogy minek szoktattam mellém.


2012. nov. 22. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz anya! 3 fiam van, mindhárom velünk aludt egy ideig mikor megszülettek és nem volt gond a külön szobába szoktatással később. Sőt a 3. fiamnál kifejezetten jót tett, hogy kb. másfél hónapig velünk aludt! Nagyon rossz alvó volt mióta megszületett, már zombi volt az egész család és az együtt alvás vált be! Másfél hónap alatt beállt az alvási periódusa és azóta simán a szobájában alszik! A kisbabáknak meg kell tanulni aludni! Napközben is csak akkor alszik fél óránál többet, ha velem alszik! De akkor akár 2-3 órát ami szerintem nem mindegy a fejlődése szempontjából és nekem sem árt! :P
2012. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy rossz anya ettől.

Lehet, hogy nem jó, hogy Veled alszik, de van olyan gyerek, akinek ez kell, különben bármit csinálsz, egy kínszenvedés minden éjszaka. A nagylányom is ilyen, pedig már 4,5 éves. már a saját ágyában alszik, de nem régóta. A húga 6 hónapos és csak a saját ágyában tud aludni, még kézben sem!

Szóval, ha mindkettőtöknek így jó, akkor legyen így!

2012. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
1.-es vagyok. Egy kis olvasni való a babák alvásáról: [link] ; [link]
2012. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Apósóm azt mondta minnél hamarabb vissza kell szoktatni az ágyába, mert ha mászni kezd lemászik az éjjel, meg nem fog tudni felülni, úgyanis a kiságy rácsaiban kapaszkodik. Anyum szerint én is meg tesóm is végig velük aludtunk, én sem maradtam meg az ágyamban. Amugy lányom 5 hónapos és kb 3-4 hónapja van mellettünk
2012. nov. 22. 10:14
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Okos apósod van! :)

Másban is osztja az észt??? :)))

2012. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézus dehogy vagy rossz anya! Mondjuk az igaz, hogy mikor velem aludt, én minden pisilésnél rettegtem; hogy lepöndörödik a fiam az ágyról, úgyhogy szép lassan elkezdtem bepakolni az ágyába, miután elaludt.
2012. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Megint 2.

Kedves előző! Jó Neked, komolyan irigyellek!

A nagylányomban egy giroszkóp van.

Teljes kómában is nemcsak az tűnt fel neki, ha függőlegesből vízszintesbe került, hanem az is, ha a cipelős magasságból az ágya magasságába került!

2012. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző éjjel mi is ezt játszottuk... Még le se ért a hasa, már ült fel :D


Egyébként nagyjából 20 perc alatt azért átérnek a mélyalvásba a babácskák, előtte ne próbálkozzatok, mert felriad. A giroszkóp... :D


Egyébként valamilyen anyaszag-érzékelőjük is van, ha a szobából kimész, akkor is kelti őket a riasztó :D

2012. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, mostanában inkább arra mondják hogy rossz anya, aki külön ágyba altatja a babáját :-)


Mi is együtt aludtunk az elején, aztán amikor elkezdett forogni akkor szoktattuk a kiságyba. Igaz, akkor már csak 1x kelt éjjel, fix időben. Ha még akkor is 3-4x kelt volna, nem biztos hogy bírtam volna :-)

2012. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen mindenben osztja az észt. Van olyan mikor tüsszent a lányom akkor meg van fázva, 25 fokba nem vetközteti le pucérra mert megfázik küzdünk a fenék pirossággal.
2012. nov. 22. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!