Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az, akinek tapszeres babaja...

Az, akinek tapszeres babaja van mennyi idosen kezdi a hozzataplalast?

Figyelt kérdés
Elso babam csak anyatejes volt, es igy nem tudom, azt mondjak, igy tapszerrel hamarabb el lehet kezdeni a hozzataplalast, es en is nagyon utalom a tapszert (sajnos elapadt a tejem 8 het utan), ugyhogy minnel hamarabb szeretnem elkezdeni a hozzataplalast, de nem akarom tul koran. Sok helyen azt olvasom, hogy 6 honap alatt nem eleg erett az emesztorendszer. Szoval a kerdes: mikor?

2012. nov. 20. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
4 hónapos korától nyugodtan elkezdheted, tápszeres babáknak érettebb az emésztőrendszerük mint az anyatejeseknek.
2012. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tápszeres babáknál már 4 hónaposan nyugodtan elkezdheted :)
2012. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kislanyom most 14 hetes, akkor meg varjak 2 hetet, ugye?
2012. nov. 20. 12:34
 4/10 anonim ***** válasza:
A tápis babákat 4hónapos kortól lehet hozzátáplálni. Én 5 hósan kezdtem, mert nem akartam, hogy probléma legyen, nem mertem még 4 hónaposan elkezdeni. Az biztos, hogy 5hónaposan már érett volt a gyerekem a hozzátápláláshoz, semmi baj nem volt soha ebből.
2012. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
4 hónaposan elkezdheted a tápis babát hozzátáplálni.anyatejes babáknak nem ajánlott 6 hós kor előtt(bár én ebben sem hiszek).Én és a tesóm is anyatejesek voltunk,akkoriban az volt a "divat"hogy már 3 hónapos kortól adtak almát,krumplit stb,mi is kaptunk persze,és semmilyen allergiám nincs,bélrendszeremmel nincs gond.Unokatesóm kislánya 6 éves allergiás a mogyóra,dióra,tejre,málnára,mézre,szinte mindenre,és 6 hónapos kor után kezdték a hozzátáplálást.
2012. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 3 hónapos koráig szopott, utána tápszeres lett. 4 Hónapos korban kezdtem a hozzátáplálást!!
2012. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi védőnővel történt egyeztetést követően 3 hónapos kortól kezdtük el az almát. A kisfiam állandóan enni akart, a napi 7 étkezés is kevés volt neki. Persze hízott is rendesen. Aztán így lassan tudtuk kitolni a kaja közti időket.
2012. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok valaszt Lanyok!
2012. nov. 20. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Az én kisfiam 4 és fél hónapos tápszeres korababa és már eszik sütőtököt almát:-)azért javasolják a tápszeres babáknak minél előbbi hozzátáplálást mert az anyatejben a baba több ízzel találkozik mint a tápszeres baba.
2012. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Kislányom a hó végén lesz 3 hónapos, de már kóstoltatom vele az almát. Lehet lepontozni! :)
2012. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!