Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem emésztette meg a gyomra?...

Nem emésztette meg a gyomra? Hozzátáplálás kérdés

Figyelt kérdés
Sziasztok, 5 hónapos múlt a babám, anyatejes. Egy hete minden nap kapott egy kis almapürét uzsonnára, de még nem váltottunk ki egy szoptatást sem. 6 hónapig akarom a napi 6-7 szoptatást megtartani. Most csak kóstoltatom az ízekkel és barátkozik a kiskanállal. A minap egy kiskanálka sütőtököt kapott, ami totál ugyanolyan formában távozott a másnapi pelenkájába. Nem emésztette meg a gyomra? Az alma esetében is láttam a kakijában a rostokat. Remélem érthetően fogalmaztam. Köszönöm a válaszokat, egyébként nem fája a hasa az új ételektől, jól alszik, napközben jókedvű és nyugodt a baba.
2012. nov. 22. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nalunk is igy volt kb 1 honapig visszakoszont a pelusba minden,de a dokim szerint ez normalis mert hozza kell szoknia a gyomornak.most vagyunk 6 honaposak,tapszeresek sajnos es 4 honaposan kezdtuk a kostolgatast 5 hosan meg kivaltottuk a tizorait.mostmar nem latszik a kakiban,csak neha a repa.
2012. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, a gyomrának is át kell állnia, az anyatej teljesen más összetételű, másképp emészti. Én akkor kaptam frászt, mikor a fiam banánevés után olyan kakit nyomot, amiben pici barna szálak voltak. Rögtön hívtam a rokonokat, hogy na most mi van? Semmi, csak a rost. Szépen fokozatosan hasznosítja majd egyre jobban a tápanyagokat. Attól se ijedj meg, ha egyes ételek színezik a kakiját: lesz majd narancsos pl: répa, sütőtök, barack zöld pl: borsó, sóska, spenót, picit pirosas pl: paradicsom (rögtön tudni fogod, hogy nem véres)
2012. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!