Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet két kicsi gyerekkel?

Hogyan lehet két kicsi gyerekkel?

Figyelt kérdés
Most született a tesó, káosz van azóta, a 2 éves fiam egész nap sír, pedig rengeteget játszok vele. A kicsivel sem tudok úgy foglalkozni ahogy szeretnék. Mit csináljak, annyira sajnálom mind a kettőt. :( Mit csinálhatok rosszul, vagy ezen a korszakon minden 2 gyerekes átmegy?
2012. nov. 22. 16:55
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Ezen szerintem minden két gyermekes átmegy.Nálunk a két fiú közt 3 év van,az volt a szerencsém hogy a nagy fiam már 2,5 éves korától óvodába ment.Ha együtt voltunk,próbáltam mindenbe olyan kicsi körüli teendőkbe bevonni amiben ő is tudott segíteni.Kitartás,lesz ez még így sem:)
2012. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg a nagy ovis nem lesz, addig káosz van, egyikkel sem tudsz eleget foglalkozni. Egyik féltékeny, semennyi idő nem elég neki, a baba meg ugye egész nap rajtad lógna. Első 1,5 év a legnehezebb.
2012. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 1.5 év van közöttük és nem volt káosz. mikor aludt a kicsi csak a naggyal foglalkoztam, mikor ébren volt a kicsit magamra kötöttem és uúgy csináltunk mindent együtt hármasban.
2012. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekem 6 hónapos a kislányom :)

3 éves a kisfiam !

Nekünk ami bejött , hogy úgy játszottunk a naggyal , hogy egy kicsit ott tudjam hagyni , mikor a kicsit lerakom :) Általában a kicsi ott aludt a nappaliba , volt egy bölcsőnk , amit nagyon szerettem :) Meg volt pihenőszékünk , vagy ahogy én hívom élet mentő :) Volt ilyen babahinta !

[link]

Ilyenünk volt , ezért az is volt , jó mert nem kelet mindig a kicsit kivennem :) Ha nem ebbe egy kicsit meglöktem az elringatta !

[link]

Ilyen volt a pihiszék :) Ez azért volt , jó , mert sokszor volt olyan , hogy sírt a kicsi ebbe beleraktam , és már aludt is , vagyis nem sírt !

Mi ugy , szoktunk játszani , hogy mikor a nagyal kocsiztunk , vagy legóztunk , vagy építőkockáztunk addig a kicsi vagy abba volt ,amiket belinkeltem , vagy a babakocsi mózeskosarába , vagy a babahordozóba , vagy a kezembe ! Nekem ami nehéz volt- van az a séta ! Meg a boltba mennés ! Espiro kocsim van , van hozzá testvér felépőm , viszont így is nagyon nehéz még velük sétálni , mert azért kell a séta nekik :) De ezért is próbálom , főleg úgy intézni a dolgokat , hogy itt van a közelbe egy park , hogy inkább csak arra megyünk , meg ugye itt van 500 méterre a stop . shop tölőnk :)

2012. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a hordozókendőt hívom életmentőnek!Nekem májusban születeta kicsi, és ígyajátszót nemkellett nélkülöznie a nagynak...Egész délutánott voltunk!Akicsi aludtakendőben vagy szopizott!Mi boltba is csak úgy megyünk,hogy a nagyjönalábán (nemsoká 3 éves) a kicsi megahátamon kendőben!Egyszer használtunkeddigbabakocsit!


Kendőkendőkendő...éncsakezt tudommondani!

2012. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

17:46-os vagyok. én is csak úgy tudtam túlélni.


mi mei-taioztunk, elöl majd hátul., most 2 éves még mindig hordozom háton mikor igényli. :D

2012. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!