Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos kislányom...

3 és fél hónapos kislányom ugye nem baj, ha úgy ül, hogy magamnak támasztom?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nembaj:)
2012. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valahogy így gondolod, mint itt a képen, akkor nem baj:

[link]


A lényeg, hogy az egész háta és a feje is meg legyen támasztva, ne a fenekén "üljön", így nem terheli súly a gerincét.

2012. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos a link valamiért nem jön be, azt írja ki, hogy nem tud csatlakozni az oldalhoz! Másik képet tudsz küldeni esetleg? Amúgy a feje, amikor ül, a mellkasomnak támaszkodik, a háta meg a hasamnak.
2012. nov. 23. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok. itt is egy hasonló kép, igaz ez picurka baba, de a lényeg látszik: [link]


ez meg annak az oldalnak a linkje, ahonnan az első képet mutattam: [link]

2012. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! Mind a két oldal bejött. Úgy szoktam ültetni, hogy háttal van nekem és nekem támaszkodik, de a feneke az ölemben van. Ugye így nem terheli súly a gerincér?
2012. nov. 23. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem oké úgy. Ha esetleg a lábait picit megemeled, akkor nincs az a kényszere sem, hogy próbáljon előre dőlni, és fel akarjon ülni függőlegesbe. :)
2012. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!