Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Fülbevaló kérdés!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kaptunk az apósomtól egy szépséges fülbevalót a 7 hónapos kislányomnak(még a gyógy van a a fülében) Viszont szerintem ez a fülbevaló nem kimondottan bébi,hanem gyermek fülbevaló a súlya és a méretei alapján.Úgy tudom,hogy a bébi fülbevalók 1 g alattiak ,na most ez 1,7 grammos,lógos. virág van az alján,szirmokkal(ami tuti nyomná a kis arcát,mert hason alszik). Ráadásul a kapcsa sem "biztonságos szerintem. Szívem szerint én vennék neki karácsonyra valamilyen szépet,ezt meg eltenném neki késöbbre. Viszont szerintem balhé lenne,ha meglátnák a másikat. :( Ti hogy gondoljátok? ugyan ilyen kapcsos: [link]


köszönöm


2012. nov. 22. 20:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A "nagy" súlyú fülbevalók lehúzhatják, elnehezíthetik a fület, így esztétikai szempontból nem túl vonzó látványt nyújtanak. A súly tehát nagyon fontos, főleg a gyermekeknél.


ezt most találtam. Szerintem az 1,7 nagyon sok. :(

A bébik minden oldalon 0-val kezdődnek.

2012. nov. 22. 22:12
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az, amit apósodtól kaptál, nekem speciel sokkal jobban tetszik, mint az első az általad linkeltből. Nekem ilyen kapcsos van, mint amit apósodék vettek, és soha nem kapcsolódott még ki. Bele kell próbálni a fülébe, de szerintem ezek a típusok inkább 1 éves kora körül lesznek jók. Nekünk a gyógy után pici karika volt szép kövekkel, könnyű volt, de épp ez volt a baja is, mert sajna mindig eldeformálódott, kikapcsolódott stb. Aztán vettünk neki egy olyat, mint a legutolsó kis virágos, francia kapoccsal, az nekünk nagyon bevált. A helyedben nem vennék másikat, várnék még néhány hónapot, és betenném , amit apósodék vettek.
2012. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hiába ez való nekik ,szerintem nem biztonságos.Én tuti felvállalnám ha duzzogás is van belőle,ki védje meg a gyermeket ha nem Én , még ha jó szándékkal is adják, probléma lehet belőle.
2012. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmink van

2012. nov. 22. 23:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem belerakhatod a fülibe amit az apospdtol kapott. Nem lesz semmi gond.
2012. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan karika van kis kövecskékkel,mint amit belinkeltél. 4naposan tette bele a csecsemős. Az soha nem jött ki,nem is akarta soha kivenni. Aztán az első szülinapjára kapott olyat,mint az utolsó virágos. Na azt egy nap után kivettem,mert folyton kikapcsolódott,beleakadt valamibe és kijött :( Pedig aranyos volt. Visszatettem neki a karikát. Én a helyedben simán beletenném, amit kaptatok. kipróbálod,ha nem biztonságos,vagy nyomja,nehéz neki (amit egyébként nem gondolok),akkor visszateszed egy darabig a gyógyfülit.
2012. nov. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Valószínűleg megpróbálom beletenni azt ,amit kaptunk a napokban,ha zavarja akkor kiveszem,vissza teszem a gyógyfülit és kap majd másikat.
2012. nov. 24. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!