Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt a babátok haja,...

Milyen volt a babátok haja, mikor megszületett?

Figyelt kérdés
Volt haja, nagy volt, vagy rövid, esetleg kopasz volt? Fekete/barna stb. hajjal született? Később kihullott, volt kopasz, milyen lett neki később?
2012. nov. 23. 13:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

:))

Az egyik fiam nekem is fekete nagy hajjal született, és ő sem volt kopasz hanem fokozatosan lecserélődött a haja és fokozatosan kivilágosodott. SZép aranyszőke a feje.

A kicsi meg tejfelfehér nagy hajjal született, és 9hónapos mult, de már 2x le kellett vágni neki, mert olyan nagy. Nem csak beleigazította a fufrujába, hanem teljesen levágtuk neki. Színe ugyanolyan hirtelenszőke. :))

Érdekes.... :)))

Köszi mégegyszer!!!

2012. nov. 23. 15:32
 12/23 anonim ***** válasza:
Nincs babám, de anya mesélte, hogy én vörösesszőke hajjal születtem ami később szőke lett (most már sötétebb, szőkés-barna)
2012. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Az én babám sürü szőke hajjal született. Kisfiu.

(mikor megmutatták Scuter a német énekes jutott eszembe rögtön. Tisztára olyan volt a haja szine.) Ezen mindig elmosojodom ha eszembe jut.

2012. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Sötét, hosszú szálú hajjal született. Nem hullott ki neki, kicsit megkopott, főleg oldalt, de folyamatosan nőtt hozzá az új haj. Ami kicsit világosabb volt.

Most 20 hónapos, gyönyörű göndör fürtjei vannak. :)

2012. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

13-as- később milyen haja lett a babádnak?

Enyém 9hós mult és még mindig Scooter!! :)))

2012. nov. 23. 21:04
 16/23 anonim ***** válasza:
Még mindig Scooter.( Igen , már nem jutott eszmbe , hogy is kell írni.) Gyönyörü szőke a haja. De a mütőben volt csak olyan színü, biztos a világitás miatt!
2012. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A kislányom hosszú sötétbarna hajjal született, takarta a nyakát hátul. Nem hullott ki, csak kivilágosodott.

Most a derekáig ér és aranyszőke (4 éves lesz decemberben).

2012. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én pici lányom nagy fekete hajjal született, most fél éves, és kis kopasz :) 5hónapos korában kikopott nagyon sok haja, most kezdett el neki nőni és sötét barna maradt a színe :)
2012. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hatalmas fekete haj. A nővérkék meg pankot csináltak belőle, imádták. Cuki volt. Aztán kihullott a babahaj, és aranyszőke göndör fürtös lett, ami bebarnult 3-4 évesen.
2012. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Atroposz ***** válasza:
100%

[link]

Nagyon sötét barna volt majdnem fekete,most világosabb,sűrű haja van .Kopott belőle ,de vissza nőtt.


Most 9 hónapos múlt

2012. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!