Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az éranyajegyről tapasztalat?

Az éranyajegyről tapasztalat?

Figyelt kérdés

A kislányom hátán már 1 hetes korában jelentkezett. A gyermekorvos annyit füzött hozzá,hogy figyelni kell növekszik e. Most három és fél hónapos, és látok rajta elváltozást: terjedelmében nem nőtt, de domborodik. Az orvos nem tartja indokoltnak, hogy gyermeksebészetre, vagy szűrésre vigyem. Most olvastam utána, hogy ha már megnőtt nehezebb kezelni...

Van itt anyuka akinek saját tapasztalatai vannak e téren? Esetleg javasolni is tud nekünk szakorvost? Köszönöm!



2012. nov. 23. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
szia az én lányomnak a tarkóján volt neki 1-éves korára elmúlt addig nem nőtt néha halványabb volt de ennyi,szerintem vidd el sebészhez és kérdezz rá,én a házi orvosban nem bíznék hisz nem sebész és lehet,hogy nagyobb gond lesz belőle!!!!Mennyi idős a kicsi????1 éves korára el kell múljon teljesen a folt,ezt nekem kórházban mondták a házi orvos szerint meg nem igaz,hát nem neki hittem.
2012. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányomnak a homlokán van, 6 hósan megállt a növekedésben! Neki is kidomborodik! Mi elvittük 6 hósan a Kelen kórházba a Tasnádi doktor úthoz, aki előszőr lefagyasztotta, kicsit kivilágosodott tőle és most 8,5hósan voltunk 2.szor, most lézerezte és elméletileg el kezd visszahúzódni! Úgyhogy még arról nem tudok nyilatkozni, h eltűnik-e vagy sem! De több szülővel beszéltem, akinek volt ilyen és elmúlt 1-2éves korra! Nekem a Tasnádi doktor úr, azt mondta, h kb. 1évesen már nyoma sem lesz! Legalább is 4-5kzelés elég... Remélem így lesz! Az első alkalom 17.000Ft volt, a másodikat a TB támogatta, így ingyen volt, miután kaptam a háziorvostól beutalót (ezt úgy is mondja a doktor úr, majd!

2012. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a reakciókat!


A 2. válaszolótól kérdeznék: ez a fagyasztás, lézeres kezelés fájdalom mentes, ill. lehet mellékhatásra számitani?

A Tasnádi doktorhoz nem lehet egyből beutalóval menni?

2012. nov. 23. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!