Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babám 2 napja...

16 hónapos babám 2 napja kitalálta, hogy ő cumisüveggel akar aludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most szokunk le a ciciről, habár este még kap, de gondolom szopáshiánya lehet, nem? A férjem odaadja neki a cumisüveget, mondván, hogy csak víz van benne. Ha elvesszük tőle éktelen hisztit levág. De nekem ez nem tetszik. Cumit nem fogad el. Ti engednétek?
2009. aug. 16. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyémeknél is bentvolt (nem cumisüveg, hanem csőrös) éjszaka is ittak belőle, mert reggelre sokszor üres volt és nem azért mert kifolyott.
2009. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ő úgy akar vele aludni, hogy a szájában lóg, nem csak iszik belőle, ha megszomjazik.
2009. aug. 16. 22:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Csőrös pohárral sajnos szóba sem áll.
2009. aug. 16. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Én nem adnám neki oda, akkor sosem lesz vége. Ha sir, majd elfárad, ő már nagy baba, hamar ki fogja találni, mit cumizzon helyette.
2009. aug. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond vele, nem cukros lötty van benne, a fogának nem árt, eszerint a cumi nem zavarna téged, csak az üveg. Miért? Önállóan kezeli, nem kell felkelned, nem ártasz vele. Majd lassan átszoktatod csőrösre, ennyi. Párom is egy üveg ásványvízzel alszik, sokakkal egyetemben, és egészséges is az éjszakai ivás.
2009. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Több szempontból is zavar. Egyrészt félek, hogy álmában félrenyel. Másrészt már eláztatta az ágyneműt vele. A cumi is zavarna, de szerintem az kisebb rossz lenne, mert legalább ezek nem fordulnak elő vele. A fogainak szerintem semmiképp sem jó, nem azért mert kilyukadnak, hanem mert eldeformálódnak.
2009. aug. 17. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor itt a válasz-ne add oda. A fogai nem deformálódnak el attól, hogy éjszaka iszogat, de az ágy eláztatása tényleg kellemetlen.
2009. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!