Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám orrán fehér pöttyök...

A babám orrán fehér pöttyök (faggyúmirigyek? ) vannak születésétől kezdve. Azt mondták ez teljesen normális, szinte minden újszülöttnek van, és hogy majd elmúlik. De mikor? 2 hetes a fiam de még semmi változás.

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kislányom 3 hónapos lesz szerdán és tegnap pottyant ki neki az orra alól egy ilyen kis pötty,ami már születése óta ott volt.Úgyhogy szerintem ne aggódj,idő kell,mire a kis szervezete kidolgozza onnan.

Ja!Kaparászni tilos!Begyulladhat tőle.

Minden jót kívánok Nektek!

2009. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az en kisfiam orra is tele volt ilyen fagyumirigyekkel. Eggyszercsak ugy tunt mintha egyre jobban kiemelkedtek volna a borebol es en ezeket lekapargattam, lehet hogy nem a legjobb modszer de szepen kijottek igy. Amugy lehet hogy magatol is kijonnek, a kisfiamnak meg 1 honapos koraban is voltak, de ma mar nincs egysem es nagyon szep a bore.

7 hos kisfiu anyukaja.

2009. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is volt, teljesen normális, most két hónapos múlt, de már elég régóta nincs neki semmi az orrán. Nem foglalkoztam vele, nem kapargattam, nem kenegettem... elmúlt.
2009. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen pöttyöcskés volt, még 2-3 hósan is volt neki pár itt ott, ha nagyon kiemelkedő volt akkor fürdetés után elég volt szinte hozzáérni és már levált vagy kijött vagy hogy mondjam de amúgy nem piszkáltuk,és gyönyörű bőre lett azóta sincs rajta sose semmi :)
2009. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!