Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. hetemben járok, és úgy...

10. hetemben járok, és úgy érzem mintha egyik napról a másikra nőtt volna meg a pocakom. Ez már a baba lehet, és normális hogy már a 10. héten látszik a változás?

Figyelt kérdés
Egyébként sem vagyok egy karcsú alkat, mindig volt valamennyi hasam... de ez most teljesen más, hétfőn vettem észre hogy mintha egész máshogy kerekedne... nagyobb lett, és nem olyan puha petyhüdt mint mikor simán csak van egy kis pocim, hanem kicsit keményebb. Ez már ő? Amióta ezt észrevettem, sokkal többször kapom magam azon, hogy a hasamon hagyom a kezem, vagy öntudatlanul a hasamat simizem. Hja és ez az első terhességem.
2008. szept. 3. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok:-)

Nekem is ilyenkor kezdett látszani, és én sem vagyok nádszál. Igen, ez már lehet ő:-)

Én is sokat simiztem, öntudatlan is, volt hogy úgy szoltak rám:-)

Édes korszak, élvezd ki, hamar vége lesz:-)

2008. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon élvezem :) És az is normális hogy egy picit keményebbnek érzem mint egyébként?
2008. szept. 3. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En sem vagyok nadszal alkat, es nekem kb. a 13 het kornyeken kezdtek szoritani derekban a gatyak, de akkor meg senki sem vette eszre, hogy pocakosodom. Addig inkabb csak puffadtam, amitol nekem is kemenyebb volt a hasam. Szerintem te is egyelore puffadsz, de par heten belul mar latszodni is fog, tuti. Es bizony vannak olyan kismamak, akik osztonosen a pocakjukra rakjak a kezuket.
2008. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még csak a 6-7. héten vagyok, de már mondták, hogy látszik picurit. Merthogy volt ezelőtt is kicsi poci...:s khh, de azt mondta párom is, hogy most kerekebb. Nézegettem tükörben, de én semmit nem láttam, talán oldalról... Viszont van olyan nacim, amihez már nem kell öv! Jah és nem eszem nagyon sokat! én is szoktam simizni a hasam! és nekem is az első!
2008. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!