Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen egy számmal nagyobb...

16 hetesen egy számmal nagyobb melltartót kellett vennem azóta semmi növekedés, se előtej, kezdek aggódni, hogy ez nem változik. Ez normális? Lesz változás? Mikor?

Figyelt kérdés
majdnem 29 hetes vagyok
2009. febr. 6. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gondolom ez lesz az első babád. Biztos vagyok benne, hogy már szépen gömbölyödsz, és mozog rendesen a baba. Ha így van, semmi okod aggódni ez ügyben. Minden úgy lesz, ahogy lennie kell....:)))

2009. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia, én 28 hetes leszek, nekem is még csak 1 számmal nagyobb melltartó kell mint előtte, és nekem sincs előtejem. A pocim növekszik, a baba mozog, szerintem ne aggódj.

üdv.

2009. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, igen első baba(hogy ezt így ki tudják szűrni a gyakorlott anyukák...:-)és igen mozog mint a bolygóhollandi, kösz mégegyszer
2009. febr. 6. 14:35
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és rendesen nagy a pocakom(mások szerint nagyobb is mint átlag), de a mellem meg marha pici hozzá képest
2009. febr. 6. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. nem a mell méretétől függ. Előteje se mindenkinek folyik. Lehet, hogy már te is ki tudnál préselni néhány cseppet, de szerintem nem kell. Mikor megszülsz, a szervezeted tudni fogja, hogy mit kell tennie. Amikor majd beindul a tejed,valószínű, hogy nagyobb melltartóra lesz szükséged. Nyugi! Boldog babavárást!
2009. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

en 36 hetes vagyok, de nincs még elotejem.. en is aggodok, de nyugtatnak..


a melled folyamatosan no, fog meg, hidd el.. amugy sok melltartó olyan, hogy alkalmazkodik, es nem is tunik fel egy egy kosarmeret, vagy szám ugrása

2009. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes múltam és még nem nőtt a mellem, de előtejem van. Akkor én is aggódjak? :) Nem mindenkinek van előteje, mégis szinte az első pillanattól szoptatni tud. Ne aggódj előre feleslegesen!!
2009. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!