Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyra ez jó egy pár...

Karácsonyra ez jó egy pár hetes babának?

Figyelt kérdés

unokanővérem decemberben fog szülni, még karácsony előtt (programozott császárral). arra gondoltam, hogy viszek nekik egy kis rugdalózót, zoknit vagy valami hasonló ruhácskát. esetleg egy csomag pelust. játékot nem igazán szeretnék mert 1. ilyen pici korban úgysem köti le, 2. meg úgyis kap annyi vacakot...

szerintetek ez jó?

én csak februárban szülök majd, de én ilyesmiknek örülnék (mert igazából nem is a babának veszem ezeket, hanem a szülőnek, és szeretném nézni a praktikusságát is az ajándéknak)


2012. nov. 25. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon örültem volna ha ilyeneket kap a babám! Jó ötlet és hasznos is!
2012. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy kis karácsonyi rugi..Pelus és popsitörlő megy újszülöTTNÉL mindig jól jön:)
2012. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Körforgója, légzésfigyelője, pihenőszéke, játszószőnyege van? Ezek is hasznosak lehetnek, ha nincs még.
2012. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ilyenek megvannak már neki :) van két nővére a picinek, el lettek rakva az ilyen dolgok :)

de az ötletet köszönöm azért:)

2012. nov. 25. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A ruháknak biztos fog örülni. Amikor jöttek hozzánk babalátogatóba, hoztak ruhákat, pelust, popsitörlőt, mindennek nagyon örültem.
2012. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!