Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzből vesztek ajándék...

Mennyi pénzből vesztek ajándékot a babának Karácsonyra? Miket vesztek neki és mennyi idős a kicsi?

Figyelt kérdés
az én kisfiam 7 hónapos lesz.Szívesen fogadnék esetleg ajándékötleteket is.
2012. nov. 20. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szia! kisfiam 13 hónapos kb összesen 15 ezer forintot fogok rá szánni, kap egy bébitaxit és egy fisher price távirányítós autót, ami babáknak való rázni kell egy csörgőt és attól megy a kocsi. Meg persze rokonoktól is kap még pár apróságot, pl leporellót, formabedobót, és néhány praktikus dolgot kértünk, pl váltás hálózsákot, vagy tanulópoharat, és tapadós aljú bébitányért.
2012. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11 hónapos lesz karikor.Mi F.P. sütifaló kincsesbödönt vettünk neki,+írtunk egy listát a nagyszülőknek,rokonoknak mi az,aminek tuti örülne.Ezen leginkább készségfejlesztő játékok vannak. Ő ilyen szöszmötölős típus,szeret bíbelődni apróságokkal ( pl.drótos játék,amin húzogatni kell a bogyókat).
2012. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Kb 7 hónapos volt a kisfiam, amikor baba szintetizátort vettünk neki. A rendes billentyűkön kívül van rajta egy csomó állathang, meg hangszer hang. Zenél össze-vissza, lehet püfölni, vagy finoman nyomkodni. :)

De jó ötlet lehet a hangos könyv. Van FP zenélő mesekönyv, de van olyan amiben a repülőgép hangjától a kutyaugatásig minden megtalálható. Ezeket már akkor szerette a fiam és még ma is játszik velük, pedig már 2 éves.

De jó ötlet lehet a textil mesekönyv, vagy akár a a kemény lapos is.

8 hónaposan kapott a kisfiam egy medencét színes labdákkal.

Más nem jut eszembe. :)

2012. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Tavaly f.p. járássegítő oroszlánt kapott(asszem 8ezerért vettük),ekkor 8 hónapos volt.Idén duplot kap,kb. 15 ezerért.

Nagyszülőktől tavaly kapott még építőkockát,ruhát,ilyesmit...Idén babakonyha,és baba lesz tőlük az ajándék.

2012. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

Én fiam 19 hónapos lesz szerintem olyan 40-50ezer körül fog kapni de lehet hogy több. Amit tuti kap az ybike original, szoba csúszda, könyvek, lego, de ezen kívül még vannak ötleteim.

Tavaly ilyenkor volt 7 hónapos akkor kapott tanuló kutyát, minfenféle dolgot a járókába, felfújható hengert meg még egy rakat mindent.

2012. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam, kb 10-15 ezer forintot fogunk költeni az idei ajándékokra. Tavaly 6 hónapos volt karikor, F.p sütifalót kapott, és az első válaszoló által említett F.p. csörgős távirányítós autót. Ezekkel az óta is játszik. Kapott még a rokonoktól móka kockát, könyvet, kis vonatot, de volt aki pénzt adott, hogy majd vegyünk neki valamit.
2012. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nálunk nem egyszerű, mert december elején van a szülinapja.

Arra már megvettem, a járássegítőt, ami 10 ezer volt, de karácsonyra még lövésem sincs.

De arra is kb. 10-15 ezret szánnánk!

2012. nov. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

11 hónapos és egy fp-s teherautót kap tőlünk

szüleimtől egy fp sütifaló bödönt és egy rody lovat

anyóséktól passz

2012. nov. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az én Kisfiam karácsonykor 9 hónapos lesz.

Már megvettük az ajándékát, állathangos, zenélős zongorát kap (van Neki már egy kisebb, imádja, és a múltkor azt hittem, tönkrement, mert rácsapott a csörgővel, de működik aztán). Ilyet vettünk karácsonyra:

[link]

A szüleimtől 100 darabos fa építőkockát kap.

A Párom szüleitől passz, de eddig is inkább adtak pénzt, hogy vegyük meg, ami kell.

Az az igazság, hogy én nem tudom megállni, és mindenféle alkalom nélkül is veszek Neki játékot. Meg a Párom is. Így van már 3 formabedobónk (kettőt mi vettünk, 3.-at ajándékba kaptuk a hétvégén), egymásba-egymásra rakható poharak. Számtalan (talán 10 is van, igaz használt), lábbal hajtós kisautó, motor, bicikli. Meg szintén most kaptuk ajándékba (a Tescoban láttam, de szerencse, hogy nem vettük meg), asszem munchkin a neve: színes, lyukacsos edénykék, hernyóvá is összekapcsolható, a vízben játszunk vele.

Ha már ül a Babád, akkor a hinta is jó ötlet. Az én Kisfiam imádja. Magas támlás műanyag hintánk van, pléd van beletéve, így nem dülöngél benne, a szobája ajtajába van felakasztva.

2012. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Karikor lesz 11 hós a kislányom. Amit már megvettünk: műanyag építő kocka, fa építő kocka, habszivacs, baba, fa tábla amin állatok vannak és be lehet illeszteni a helyére. Amit még akarok: diavetítő, a filmeket már családtól beszerztem, mesekönyv, tricikli. Januárban van a szülinapja így majd ezeket az ajcsikat szétosztom.
2012. nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!