Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mit csináljak mert a...

Anyukák, mit csináljak mert a 15hós kisfiamnak a fütyijén az egyik oldalon le van tapadva a bőr?

Figyelt kérdés
A doktornő azt mondja, hogy ne aggódjak mert majd elválik az. Mit lehetne tenni, hogy ne legyen letapadva? Szoktuk húzogatni, bár nem igen hagyja!
2012. nov. 25. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, próbálgassátok, lehet, hogy magától megoldódik. Nagyobbik fiam fütyijét orvos igazította meg, 3 napig kínlódott, csak langyos vízben tudott pisilni... Kisebbik fiamnak sokkal durvább volt, szinte egy hártya volt rajta, és sokáig halogattam, megmutassam-e az orvosnak. Már magamban meg is fogalmaztam, hogy csak altatásban engedem, hogy megcsinálják, mert a nagyobbiknál nagyon borzalmasnak tűnt nekem a művelet. Aztán már pont rávettem magamat, hogy megmutatjuk, erre egyszer csak teljesen normális letta fütyije (már akkor 5 éves elmúlt). Hát, nagyon örültem, ő meg nem értette, hogy minek örülök ennyire, és miért akarom nagy boldogan többször is megnézni :) Kitartás!
2012. nov. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén! Ha majd a gyerekorvos úgy ítéli meg, hogy kezelésre szorul, fog felírni krémet, ami feloldja. A húzogatással többet árthatsz, mint használsz, mivel még nem szobatiszta (gondolom :)) a Kisfiad, a mikrorepedések, amik a tépkedés során keletkeznek begyulladhatnak a vizelettől.
2012. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

4 éves a kisfiam. Most vittem el egy gyermeksebészhez megmutatni a fütyijét, mert neki is kb fele van letapadva. Megnézte, azt mondta várjunk még fél évet, szerinte magától rendeződni fog. Most is meg tudta volna csinálni a leválasztást, ha ragaszkodtam volna hozzá, de szerinte ha erőszakkal leválasztja az nemcsak fájdalmas utána 2-3 napig, hanem az esetek 80%-ban vissza is tapad.

Persze azért én a helyedben megmutatnám szakembernek. Ha szeged vagy kecskemét környéki vagy akkor tudok nevet mondani kihez vidd.

2012. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!