Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem nem megy? Egy éves...

Csak nekem nem megy? Egy éves kisfiamnak nem tudom a fütyijén a bört felhúzni. Voltunk dokinál is ő azt monta hogy semmi nincs vele öfelhúzta neki.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor minden rendben, nem?
2009. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendbe feljön neki csak én nem tudom felhúzni és akkor ezt nem tudom minden este fürdésnél felhúzni vagy nem jól tudom hogy minden fürdésnél fel kell húzni???
2009. nov. 14. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,én minden este fürcsi után huzom fel igaz ö csak 9 honapos de egy honapja tühegynyi lyukat sem láttam rajta és nem mertem erösebben huzogatni hátha fáj vagy felsértem ,aztán arra gondoltam inkább én probálgassam lassan finoman minthogy az orvos brutálisan!azota fürcsi utánminden este pici "kukivizit" és már szépen tágulgat neki és még eddid mindig mosolygott a drága pedig ugy félek minden alkalommal hogy el sem tudommondani!!sok sikert és jo egészséget!
2009. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem piszkálom a fütyijét, s a dokija is azt mondta, hogy nem kell.
2009. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!