Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Neogranormon tégelyes...

A Neogranormon tégelyes popsikrémjéről van már tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még nem tudom. A baba-mama expon kaptuk a termékmintákat. Vagy 50 darabot belesöpört a hosztesz lány a zacskónkba.

Viszont még nem próbáltam ki egyet sem, mert a sudo termékmintákból is katunk egy rahedlit és azt részesítem előnybe.

Még jó, hogy 2015/2016-ig jók :)


Annyit tudok neked mondani, hogy nagyon dicsértek a kismama ismerőseim. A brendonba vették még múltkor akcióba. Állítólag a sudoval egyező jótékony hatása van.

És hogy ez nem csak a pelenkakiütésre való, hanem már a megelőzésére is lehet használni.

2012. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon bevált. A hatása is van olyan jó, mint a sudocremnek, de az állaga szerintem jobb is. Könnyebben kenhető, nem olyan "tapadós".
2012. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Mikor a kislányom popsiját kicsípte a kaki, mert éjszaka kakilt be, először sudocremet használtam, 1 hét alatt alig segített a sudo, ez a tégelyes neogranormon 2 nap alatt csodát tett a popsijával!
2012. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon megkedveltem, pedig azt hittem, hogy a gyógyszertárinál nincs jobb. Nagyon tetszik az állaga: egyszerre zsíros és sűrű, illetve jól kenhető és könnyű.
2012. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!