Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítséget kérnék! Mit csinálj...

Segítséget kérnék! Mit csináljak a babámmal?

Figyelt kérdés
Pár hete nem akarja megenni a főzeléket a fiam. Amit eddig szeretett, most az sem kell neki. Ma volt a második olyan alkalom hogy megevett valamennyit, de rögtön ki is hányta. Mit csináljak vele? Mit adjak neki? Nem akarom vissza szoktatni a tápszerre. Nem beteg, nem lázas.
2012. nov. 26. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Sok mindentől lehet, hogy nem akar enni. Fájhat a torka (én kisfiam mindig hányt ha torokgyulladása lett), jöhet egy foga. Miért is nem akarod a tápszert adni neki? Nekem a kicsi 25 hónapos, de esténként még mindig adom, inkább ezt, mint a dobozos tejet.

2012. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
8 hónapos és már csak reggel és este kap tápszert. Napközben már gyümölcsöt, tejpépet kap, és főzeléket kapna ha megenné. Ebédre nem akarok újra tápszert adni neki.
2012. nov. 26. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki tésztát pici sajttal, tejföllel, joghurttal vagy mondjuk paradicsomszósszal.


Készíthetsz neki pl. "tejbe"rizst vagy grízt is (én mindkettőt tápszerrel készítem, előbbit Allnatura rizspehellyel, utóbbit Humana grízzel).


De tényleg lehet, hogy valami nem kerek egészségügyileg nála, csörgesd meg holnap a gyerekdokit.

2012. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!